Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 8 750 Kč
za noc
Jsou případy, i když výjimečné, kdy samota léčí… Jak už název sám napovídá, Štastnou Samotu najdete úplně mimo civilizaci uprostřed luk a polí. Jde o místo tak krásné, že bychom se tam sami nejraději přestěhovali. Původní zemědělská usedlost z konce 18. století dostala díky citlivé rekonstrukci nový háv, který okouzlí snad každého hosta.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Kouzlo tohoto výjimečného místa vás zbaví stresu, nechá zapomenout na starosti všedního dne a umožní odpočinout si v kruhu svých blízkých. Poznejte stylové unikátní místo jako stvořené pro velkou rodinnou oslavu nebo jako soukromé útočiště pro až čtrnáct ubytovaných hostů a dva dobře vychované psy.
Číst více
IQOS friendly
Gril / ohniště
Biotop
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
16x 700 m2 16x

Šťastná Samota je s citem a láskou zrekonstruovaná usedlost z konce 18. století uprostřed malebné středočeské přírody. Kouzlo tohoto výjimečného místa vás zbaví stresu, nechá zapomenout na starosti všedního dne a umožní odpočinout si v kruhu svých blízkých.

Od 14 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Odpočívat a sbírat inspiraci

Odpočívat a sbírat inspiraci – pro tyto činnosti je Štastná Samota jako dělaná. Na rozlehlé zahradě, případně na venkovní terase uprostřed malého vinohradu, si každý najde své zákoutí, kde může být zcela sám, obklopen krásnou přírodou.

Kouzelná svatba

Jestliže pořádáte menší svatbu a chcete pohodlně ubytovat všechny své hosty, toto místo je to pravé. Pokoj s terasou a vlastní koupelnou nabídne skvělé zázemí nevěstě a v zahradě se najde spousta romantických zákoutí, kde lze uspořádat obřad.

Pro děti

Děti se mohou zabavit na dětském hřišti nebo ve vyhřívaném bazénu, zatímco vy se budete slunit se sklenkou bublinek na lehátku.

Ulovte si večeři

Půjčte rybářský prut a odpočiňte si u nedalekého rybníka při chytání ryb na večerní grilovačku.

Pěšky a na kole po okolí

Pokud byste přeci jen chtěli někam ven, tak v okolí najdete řadu turistických tras, po kterých se můžete vydat objevovat krásy jižní části Středních Čech. Na dohled je třeba dančí obora.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Braštice 9
257 53 Vrchotovy Janovice
Navigovat Web