Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 8 250 Kč
za noc
Ukrývá se v krásné přírodě a nabízí výhledy, za kterými se do Hradištka budete chtít stále vracet. Tato krásná vila totiž umí nabídnout opravdu hodně. Ať už potřebujete utéct ruchu velkoměsta, strávit romantický víkend ve dvou, užít si dovolenou u vody s rodinou nebo prožít nezapomenutelných pár dní s přáteli, tady vám bude vždycky dobře.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Najdete zde komplex dvou nových budov, které dohromady ubytují 7 hostů. Větší vila má k dispozici dvě ložnice s vlastními koupelnami, společnou kuchyň a obývací část, kde si můžete užívat krásných panoramat nebo si posedět u výborné kávy. Menší vila ubytuje dva hosty, kteří budou moci využít vlastní kuchyň, obývací pokoj i koupelnu. Během chladnějších dnů si můžete odpočinout v sauně nebo vířivce, ze které je krásný vzhled do údolí a místních lesů.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Singltrek
7x 160 m2 7x

Rekreační sídlo, které se nachází v blízkosti vodní nádrže Slapy. Vila nabízí panoramatický výhled na zalesněné kopce, údolí a řeku. Ocitnete uprostřed lesa, obklopeni krásnou přírodou, a to jen necelých 35 km od hlavního města Prahy.

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Mazlíčci vítáni

Pejsky tady mají rádi, takže svého čtyřnohého parťáka můžete vzít s sebou. Lesy, zahradu a hromadu míst ke čmuchání ocení každý chlupáč.

Řádění povoleno

Pokud berete na výlet i děti, mají se na co těšit. U vily na ně totiž čeká trampolína a využit společně můžete i pingpongový stůl.

Kouzelný teambuilding

Pokud chcete váš tým překvapit, uspořádejte další kvartální meeting v Hradištku. Espresso, parkování a wifi jsou tady samozřejmostí. Z Prahy je to sem navíc jen 35km cesty.

Procházka za snídaní

Ačkoliv vám v samotné vile jídlo nenabídnou, v okolí je hned několik příjemných míst, kam si můžete zajít na pozdní snídani nebo večeři cestou z výletu. Tipy na kavárny a restaurace najdete po příjezdu v průvodci.

Vana s výhledem

Udělejte si koupel, přidejte skleničku vychlazených bublinek a užijte si chvilku klidu s těmi nejkrásnějšími výhledy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nad Šlemínem 1645
252 09 Hradištko pod Medníkem
Navigovat Web