Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 7 000 Kč
za noc
Poznejte ukrytý poklad českého funkcionalismu na vlastní kůži. Volmanova vila je architektonický skvost par excellence, o čemž po příjezdu nezapochybujete ani na minutu. Dýchne tu na vás atmosféra prvorepublikové noblesy a velkorysosti, kterou si můžete díky zážitkovému ubytování v jediném apartmánu ve vile vychutnávat plnými doušky.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vila se nachází na poklidném okraji středočeského městečka Čelákovice v obklopení rozlehlé zahrady, kde se o soukromí bát nemusíte. Jedna z nejnákladnějších funkcionalistických vil celého Československa nedávno prošla generální rekonstrukcí, která jí vrátila původní podobu a současně zajistila veškerý komfort hodný dnešnímu provozu. Unikátností zážitku z tohoto místa si můžete být jistí.
Číst více
Vítěz v kategorii Vily 2023
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Adult only
Design/Architektura
Kultura

Pokoje

Naše tipy

Ve správný čas na správném místě

Spaní ve Vile Volman je jedinečnou záležitostí. Lze tady složit hlavu jen pár desítek nocí v roce. Nebuďte proto překvapení, že k dispozici není váš vysněný termín, raději se přizpůsobte podmínkám vily. Jednejte ale rychle.

Pro náročné

Jako ve funkcionalistickém chateau. Ať už jste nároční na nevšední zážitky, kvalitní služby či máte vysoké estetické cítění, tady se saturují všechny vaše potřeby.

Adults only​

Nalaďte se na sebe. Pro tentokrát svěřte děti babičce nebo chůvě a užijte si ničím nerušený čas ve dvou.

Noc v ikoně

Volmanova vila se vymyká jiným ubytovacím zařízením, v podobně významných architektonických ikonách je možné strávit noc jen zřídka. Třeba v České republice je lze spočítat na prstech jedné ruky.

Majstrštyk designu

V interiéru můžete obdivovat několik vzácných a pečlivě vybraných kousků nábytku, které dohromady lahodí oku a dodávají punc a harmonii celému prostředí vily.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Stankovského 1200/46
250 88 Čelákovice
Navigovat Web