Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 500 Kč
za noc
Krásně zrekonstruovaná vila v podhůří Jeseníků, kde to máte kousek do přírody, ale zároveň si můžete užívat příjemného ubytování, designu a služeb, které ve Vile Republika najdete. Starat se o vás budou přímo majitelé vily, kteří vám rádi se vším poradí a doporučí, kam vyrazit na výlet, dobrou večeři ve Velkých Losinách nebo jak se dostat na sjezdovku.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vila nabízí 7 nových apartmánů, ve kterých najdete všechno, co budete potřebovat. Nejmenší Pradědův apartmán je ideální pro páry, přičemž velký Prezidentský apartmán v pohodě ubytuje skupinku 10 přátel nebo např. dvě rodiny s dětmi. Krásný výhled do přírody si ale užijete, ať už si vyberete jakýkoliv pokoj.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Wellness
V okolí sjezdovky
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Na výlet do Losin

Přímo ve Velkých Losinách doporučujeme navštívit ruční papírnu, která má ve městě již dlouhou tradici a provede vás procesem výroby papíru tak, jak ji neznáte.

Na terase u vína

Pokud se vám bude chtít jen lenošit, většina apartmánů má svoji vlastní terasu, na které si můžete otevřít láhev vína a dát si něco dobrého.

Na koupaliště

Pokud dorazíte s dětmi, určitě ocení výlet na místní termální koupaliště, jehož součástí je i krytý bazén a lázně. Kromě koupání zde najdete také saunový svět, nabídku masáží nebo třeba cvičení ve vodě.

Pro rodinu i pejsky

Toto kouzelné místo je ideální destinací pro rodiny, ale také pro vaše čtyřnohé kamarády, které zde rádi ubytují. Pejsci určitě ocení procházku v přírodě, ti sportovnější třeba i delší trek po hřebenovce.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Osvobození 354
788 15 Velké Losiny
Navigovat Web