V polích

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V bývalém areálu jezuitského statku dnes stojí romantická usedlost, která nabízí hostům unikátní ubytování. Jde o velmi útulný a stylový penzion, který má originální a vkusný interiér, ale i útulné terasy a zahradu. Většina zařízení je původní a vše je zařízeno s citem a ohledem na potřeby moderních hostů.

Ti se podle majitelů chtějí rozvádět, aby zde mohli uspořádat novou svatbu. A není divu. Kousek od penzionu je krásná raritní osmiboká barokní kaplička, kde může proběhnout obřad. S uspořádáním oslav vám zde rádi pomůžou. Den bude jistě nezapomenutelný, protože místní kulisy pomohou vytvořit zemitou a romantickou atmosféru.


Číst více

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

KDE BUDETE SPÁT

Penzion nabízí tři třílůžkové a osm dvoulůžkových pokojů, které jsou vyvedeny ve venkovském stylu a mají jedinečný výhled na okolní pole. Najdete v nich kombinaci starožitného nábytku a moderního vybavení. Každá místnost je trochu jiná, ve všech si ale rázem budete připadat jako u oblíbené babičky, až budete usínat v běloskvoucích peřinách a starých, dřevěných postelích. Pokoje jsou tak povedené, že jejich fotky občas najdete v odborných časopisech o bydlení.


CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Nezapomeňte navštívit místní restauraci, kde se menu mění každý den podle dostupnosti čerstvých bio surovin a podle momentální inspirace. Budete tak mít jistotu, že jíte kvalitní jídlo a ne polotovary. A také vám připraví oblíbené jídlo na přání. Zdejší hosté si oblíbili kachny, husy nebo svíčkovou. Podle průvodce Maurerův Výběr Grand Restaurant je to jedna z nejlepších českých restaurací.

Součástí areálu je bazén, v němž se můžete v letních měsících zchladit a pak vyrazit na výlet. Ten rozhodně začněte na místní romantické zřícenině hradu Okoř ze 13. století. V blízké vesnici je jedna z nejmenších zoo v Česku Zoopark Zájezd, kde se bude líbit hlavně dětem, protože zde mají kontaktní koutek se zvířaty. Dospělí zase ocení jedinečnou expozici terária. Sportovci si mohou zahrát golf v Beřovicích a navštívit aquapark Kladno.

Co byste ještě měli vědět:

  • Snídaně je v ceně a je možné ji donést i na pokoj.


Další nabídky v této lokalitě

Old royal post

Boutique hotely

Mostecka Apartment

Apartmány

Alchymist Grand Hotel and Spa

Upper Class

Hotel U Zlaté studně

Upper Class

Design Hotel Neruda

Boutique hotely