Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Svůj aktivní životní styl milovat můžete, ale někdy přijde okamžik, kdy se potřebujete vzdálit – do klidu, ticha, soukromí. Ať už proto, že potřebujete najít múzu pro svou uměleckou tvorbu nebo vysoké soustředění na svůj nový projekt. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Retreat U lípy Blatiny leží v samém srdci panenské přírody Vysočiny v oblasti Žďárských vrchů a je skvělý i pro trávení volného času s přáteli. Původní zchátralý dům proměnili architekti v usedlost v minimalistickém stylu s čistým designem, který zůstává v souladu s místním prostředím.
Číst více
Na samotě
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Krb
Adult only
Konferenční místnost
2x 80 m2 2x

Velkorysý apartmán s manželskou boxspringovou postelí, vanou v otevřeném prostoru, vybavený kuchyňkou, stolem s křesílky a pohovkou

Od 3 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Když chcete utéct

Tohle místo není jen pro samotáře, jste tu správně i vy, kteří si chcete užít s partnerem chvilku pro sebe, protože pro samou péči o rodinu a domov na sebe nemáte čas. Stáhnout se a schovat na místo, co nikdo nezná, kde obklopeni čistou energií přírody zůstanete nerušeni, přesto ale v luxusu, který máte rádi.

Zkuste to i v zimě

Zimní krajina s hlubokými lesy i otevřenými pláněmi nabízí ideální terény pro vášnivé běžkaře.

Tajný tip

Když si k tomu všemu objednáte ještě snídani do postele, nemusíte celý den už vůbec nic - jen užívat soukromí a klidu, za kterým jste sem dorazili.

Co dělat v okolí?

Během dne se můžete věnovat procházkám po okolí, jízdě na elektrokole, projet se na koních nebo cvičit odpal na krásném golfovém hřišti Svratka, nejstarším v České republice.

Zasloužený odpočinek

Den pak můžete završit příjemnou atmosférou v místnosti s velkou kuchyní a krbem, a společně posedět u vína. Nebo se přesunout do venkovní sauny a zchladit v bio koupacím jezírku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Blatiny 79
592 02 Sněžné
Navigovat Web

Ubytování

Usedlost je určena pro dospělé (12+)

Zařízení

Domácí mazlíčci musí zůstat doma