Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 500 Kč
za noc
Svůj aktivní životní styl milovat můžete, ale někdy přijde okamžik, kdy se potřebujete vzdálit – do klidu, ticha, soukromí. Ať už proto, že potřebujete najít múzu pro svou uměleckou tvorbu nebo vysoké soustředění na svůj nový projekt. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Retreat U lípy Blatiny leží v samém srdci panenské přírody Vysočiny v oblasti Žďárských vrchů a je skvělý i pro trávení volného času s přáteli. Původní zchátralý dům proměnili architekti v usedlost v minimalistickém stylu s čistým designem, který zůstává v souladu s místním prostředím.
Číst více
Na samotě
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Krb
Adult only
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Když chcete utéct

Tohle místo není jen pro samotáře, jste tu správně i vy, kteří si chcete užít s partnerem chvilku pro sebe, protože pro samou péči o rodinu a domov na sebe nemáte čas. Stáhnout se a schovat na místo, co nikdo nezná, kde obklopeni čistou energií přírody zůstanete nerušeni, přesto ale v luxusu, který máte rádi.

Zkuste to i v zimě

Zimní krajina s hlubokými lesy i otevřenými pláněmi nabízí ideální terény pro vášnivé běžkaře.

Tajný tip

Když si k tomu všemu objednáte ještě snídani do postele, nemusíte celý den už vůbec nic - jen užívat soukromí a klidu, za kterým jste sem dorazili.

Co dělat v okolí?

Během dne se můžete věnovat procházkám po okolí, jízdě na elektrokole, projet se na koních nebo cvičit odpal na krásném golfovém hřišti Svratka, nejstarším v České republice.

Zasloužený odpočinek

Den pak můžete završit příjemnou atmosférou v místnosti s velkou kuchyní a krbem, a společně posedět u vína. Nebo se přesunout do venkovní sauny a zchladit v bio koupacím jezírku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Blatiny 79
592 02 Sněžné
Navigovat Web