Knížecí cesta

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V těsné blízkosti našeho největšího národního parku, obklopen nádhernými loukami a jen pár desítek metrů od Lipenské přehrady leží historické budovy schwarzenberské lesní správy. Objekt původně postavený v polovině 18.století byl v roce 2014 pečlivě rekonstruován tak, aby nabídl nerušené pohodlí i těm nenáročnějším hostům. Poprvé se otevřel na konci roku 2016 a opravdu je to vidět. Všude svítí novota.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Lyžování
  • Parkování
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete bydlet

Ve dvou budovách je vám k dispozici celkem devět různě velkých apartmánů pojmenovaných po jednotlivých členech rodiny Schwarzenberků. Zrekonstruované pokoje vhodně doplňuje historický nábytek, který vytváří naprosto unikátní atmosféru. Apartmány jsou plně vybavené všemi potřebnými spotřebiči, nic vám nebude chybět ani v kuchyňce. Celkově ve 4 budovách zde mají 15 apartmánů (resp. 13 + 2 dvoulůžkové pokoje).

Co tam můžete dělat

Přímo v hotelu je vám k dispozici sauna. V Horní Plané je nekrásnější písečná pláž na Lipně, kde se můžete věnovat různým letním sportům. Lipno samotné pak patří k vyhlášeným rybářským revírům v Česku. Na podzim jsou okolní lesy vhodné k houbaření. Pokud chcete navštívit nejdivočejší místa národního parku, najměte si průvodce. Za návštěvu určitě stojí i Vítkův hrádek, Plešné jezero či Schwarzenberský plavební kanál. Kolem přehrady vede udržovaná in-line stezka a cyklistické trasy jsou snad všude. Lipenská přehrada nabízí sportovní vyžití i v zimě, na místě je několik sjezdovek a mrzne-li, projeďte se po bruslařské dráze na přehradě.

Co byste měli ještě vědět

Snídaně pouze na objednání 24 hodin předem.

Zaparkovat můžete zdarma na parkovišti hotelu.

Wifina je samozřejmostí v celém objektu.

Platební karty jsou akceptovány.

Ve vnitřních prostorách je zakázáno kouřit.

Domácí mazlíček je povolen, ale připlatíte si za něj.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2019 Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2019
  • Absolutní vítěz roku 2018 Absolutní vítěz roku 2018
  • Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2017 Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2017
Veškeré ocenění

Slovo majitele

Petr Zemek, ředitel
10/05/2018
Knížecí cesta se nachází v klidu šumavské přírody a zároveň na dosah všem letním a zimním radovánkám. Bývalá schwarzenberská lovecká lesovna je kulturní památkou. Plně vybavené apartmány jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid, relaxaci a pohodlí.
Knížecí cesta se nachází v klidu šumavské přírody a zároveň na dosah všem letním a zimním radovánkám. Bývalá schwarzenberská lovecká lesovna je kulturní památkou. Plně vybavené apartmány jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid, relaxaci a pohodlí.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Resort Relax - Apartmánové domy

Apartmány

Statek u Medvěda

Apartmány

Šumavská Maringotka

Glamour camping

Ramenai

Kouzelné chalupy

Green Stone Lipno

Apartmány