Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 150 Kč
za noc
U Květů - místo, které voní jako čerstvě upečené buchty. Zahrada, po které chodíte celé dny bosí. Místo, kde je snadné se na terase uvelebit do houpacího křesla a ponořit se do knížky, která vám již několik měsíců leží na nočním stolku. Nechte se ukolébat štěbetáním ptáků do příjemného odpoledního šlofíka. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Samotný dům prošel před časem dlouhou cestou oprav a rekonstrukcí. Majitelé tak vytvořili útulné místo plné rustikálního nábytku a květin na každém kroku. Senzačně se tu mísí styl českého venkova se špetkou francouzské Provence. U Květů nebudete chtít zůstat jen jednu noc, ale rovnou celý týden. Je to místo, kde si užijete čas strávený společně, ať už jedete ve dvou nebo s celou rodinou.
Číst více
Vítěz v kategorii Malé penziony 2022
S domácím mazlíčkem
Farmářské produkty
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Servis přímo od majitelů
Místo na teambuilding
8x 130 m2 8x

Ubytování má 5 ložnic, jeden z pokojů (Modrý pokoj) nabízí kromě velké manželské postele také malou dětskou postýlku. V ubytování najdete také terasu.

Od 2 450 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Léto u Orlíku

Penzion stojí v Milešově, nedaleko Orlické Přehrady. Tam ostatně za hezkého počasí určitě vyrazte. Kromě koupání si tu můžete zapůjčit šlapadla nebo vyzkoušet surfování. Nedaleko ubytování je navíc koňská farma, kam vede příjemná procházka a můžete si tu domluvit projížďku.

Buďte kreativní!

U Květů se pořádají různé workshopy, kterými vás provedou lidé, co dělají svou práci s láskou a své zkušenosti dokáží předat dále. Pokud se chcete něco nového přiučit nebo se jen nechat inspirovat, tak tady je to pravé místo.

Kuchyně jak bůh káže

Pokud jste někdy toužili po poctivě vybavené kuchyni, kde najdete naprosto všechno, na co si vzpomenete, pak se máte na co těšit. Úžasné keramické nádobí i tradiční kuchyňské potřeby z dob našich babiček - tady prostě budete chtít vařit.

Souznění s přírodou

Na zahradě vám stromy v parných dnech poskytnou stín a zelená barva všude kolem zklidní vaši mysl. Zde majitelé používají ekologické produkty a podporují bezobalovou filozofii.

Pro děti

Pro ty nejmenší je připravena dětská postýlka, chůvičky, ohřívač na láhve, přebalovací pult, jídelní židlička i hračky.

Ranní káva ve stínu dvora

Ráno si uvařte kávu z kávovaru, vezměte do ruky čerstvé lokální pečivo, které zde pro vás majitelé připravili a jděte se s ním zabalení v dece usadit do kouzelné skříně na verandě, která se jako mávnutím kouzelného proutku změní v příjemné zahradní posezení.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Milešov 74
26256 Milešov
Navigovat Web