Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 9 990 Kč
za noc
Výhledy na louky, les za humny a všude kolem klid a pohoda. Přesně to na vás čeká v nádherné stodole, kterou majitelé zrekonstruovali ve vesničce Komárov nedaleko Kladrub nad Labem. Nádherné místo, kde vás překvapí velkorysost jeho prostor, bude ideální pro šest až osm hostů, kteří si chtějí užít společné chvíle na venkově.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už sem vezmete rodinu anebo přátele, určitě využijete plně vybavenou venkovní kuchyň s grilem a posezením. Pro ty náročnější tu mají i malé privátní wellness se saunou a vířivkou.
Číst více
Soukromá vířivka
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Servis přímo od majitelů
8x 210 m2 8x

Zažijte luxus v přírodě! Stodola Komárov se nachází v klidné části obce Komárov, Kladruby nad Labem.

Od 9 990 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pro náročné

Stodola Komárov je plně klimatizovaná, v zimě vás potěší vyhřívané podlahy. Filmoví nadšenci ocení Netflix & HBO a na home office vám bude k dispozici wi-fi.

Něco na zub

I když máte ve stodole hned dvě plně vybavené kuchyně, doporučujeme si alespoň jednou zajít na něco dobrého do penzionu Kolesa, který je malou procházkou přes les.

Ráj pro cyklisty

Pokud holdujete cyklistice a rovinky patří k vaším oblíbeným terénům, tady budete ve svém živlu. My doporučujeme vyjížďky podle Labe, které mají své velké kouzlo.

Kde složíte hlavu?

V přízemí najdete jednu prostornou ložnici, kde se vyspí až čtyři osoby na manželská posteli a rozkládací pohovce. V prvním patře jsou další dva pokoje po dvou lůžkách a ještě jeden rozkládací gauč.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Komárov 12
53501 Kladruby nad Labem
Navigovat Web