Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 500 Kč
za noc
Dům na stromě. Kdo po něm jako malý netoužil? Když ho náhodou sousedi postavili dětem, všichni jsme jim tiše záviděli a najednou byly návštěvy o dost příjemnější. Uprostřed lesů a ticha, které občas přehluší jen pobíhající srnky, jeden takový postavili a vy se tak můžete vrátit zpět do dětských let. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Domek na stromě nemá elektřinu a voda se čerpá ze studánky přímo na pozemku. V ceně pobytu je bohatá snídaně formou pečiva, cereálií, kvalitních uzenin od tamního řezníka, kozího sýra z blízké farmy, zeleniny a jogurtů, kterou si ráno v košíku na kladce vytáhnete přímo do stromového domku. Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici kávu a čaj a na dlouhé večery kvalitní moravská vína.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Servis přímo od majitelů
4x 17 m2 4x

Přijeďte strávit noc v korunách stromů a prožít den plný aktivit v okolí Ještědu. Zažijte návrat k přírodě a odpočiňte si od starostí všedních dnů…

Od 3 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Snídaně na terase

Domek má k dispozici venkovní terasu s posezením, kde si ráno můžete vychutnat snídani nebo večer buřty, které si opečete na ohništi.

Na túry po okolí

V okolí můžete podnikat nepřeberné množství kratších i delších túr po Ještědském hřebeni s mnoha vyhlídkovými místy. Co takhle se projít po naučných stezkách Nový prales, Ještědské vápence, Terasách Ještědu či Po stopách Karolíny Světlé?

Pochutiny na objednávku

Pokud budete chtít, majitelé vám rádi nakoupí maso na gril a další potraviny a dovezou vše přímo na místo.

Ráj pro cyklisty

K dispozici jsou i desítky kilometrů značených cyklotras a bikepark sportovního areálu Ještěd. Do Pasek, pět kilometrů od Treehousu, si můžete navíc v létě zajet na koupaliště.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

osada Padouchov 1
463 43 Proseč pod Ještědem
Navigovat Web