Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 900 Kč
za noc
Nejmladší z rodiny Jizerských domků, ale zato největší. A proč Modřínek? Domeček je totiž celý postaven z modřínových prken. Od zbytku rodiny se liší nejen svou velikostí, ale také tím, že nestojí na kolečkách, ale pevně na zemi. Bonusem ubytování jsou jednoznačně tři ovečky a možnost lamatrekingu v okolní přírodě.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Modřínek je připraven až pro 6 farmářů a jeho obytná plocha měří 60 m². A proč přezdíváme hosty farmáři? Tzv. Farm-ping je dle majitelů spojení luxusního ubytování se zvířátky. A právě ovečky Růža, Bára a Dala vám budou zpříjemňovat pobyt v domečku tak, jako nikdy předtím. Na lamí výšlap s Vámi se pak těší lamy Bambuláček, Freya a Oliver.
Číst více
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať
Krb
6x 60 m2 6x

Já jsem nejmladší z naší rodiny Jizerských domků. Proč mi říkají Modřínek? Jsem totiž celý z modřínových prken a stejně tak mi bylo přitlučeno i mé jméno. Sice jsem nejmladší, ale za to největší! Na rozdíl od svých sourozenců Neposedy a Šmíráka nemám kolečka a stojím nohama pevně na zemi.

Od 4 400 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Lama-trekking

Roztomilé lamy jménem Bambuláček, Freya a Oliver Vás vezmou na "Lama-trekking" do okolní přírody. A pokud se ubytujete více jak na 3 noci, máte lamí výšlap v ceně pobytu.

Polosamota s výhledem

Užijte si polosamotu v krásné přírodě společně se zvířecími kamarády, které můžete nakrmit nebo se s nimi pomazlit. Z terásky se kochejte výhledy po okolí a užijte si chvíle ticha a pohody.

Zimy se nebojte!

Doporučujeme vyjet na Modřínek i v zimě. V domečku jsou připravená kamínka včetně podlahového vytápění a vyhřátý koupací sud na terase, tak zažijte glamour camping jinak.

Grilování = <3

Do skvělé výbavy domečku nesmí chybět ohniště s roštem na gril. Tak si dopřejte parádní hostinu třeba se skleničkou či lahví vína.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Haratice
Navigovat Web