Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 4h
reakce majitele
8 / 10
potvrzeno
Od 3830.05 Kč
za noc
Německý lékař a spisovatel Gerhard Uhlenbruck kdysi řekl: "Člověk by se měl cítit jako vyměněný po dovolené, ne během ní." A něco na tom bude. Pokud ten krásný pocit být odpočatý a nabitý energií chcete zažít, přijeďte na pár dnů právě sem. Do hotelu, kde je blaho vašeho těla a duše na prvním místě.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Lifestylový hotel Terentnerhof si klade za cíl jediné - abyste si u nich užili pobyt a alespoň na chvíli zapomněli na všechny strasti. Věřte nám, když říkáme, že tady to půjde jedna radost.
Číst více
Vítěz v kategorii Itálie 2023
Parkování
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Wellness
Servis přímo od majitelů
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Bazén s výhledem

Aneb jak mu tady říkají "sky pool" - každý den od 7 od rána do 7 do večera si můžete užívat bazén ve 4. patře hotelu s krásnými výhledy na údolí lemované vrcholky hor.

Kouzelné momenty

Aby vám pobyt co nejvíce zpříjemnili, nabízí Terentnerhof různé balíčky - ať už jde o kulinářské zážitky anebo třeba sportovní vyžití. Rozhodně doporučujeme něco z toho vyzkoušet a zažít.

Rodinné zázemí

Jak je v jižním Tyrolsku zvykem, i za tímto hotelem stojí úspěšná rodina - tady jsou to manželé Englovi se svými třemi dcerami. Rodinná atmosféra je tak cítit na každém kroku.

Regionální chutě

Neuvěřitelných 95% produktů, které mistři místní kuchyně používají, pocházejí z jižního Tyrolska. Udělejte si dostatek času a vychutnejte si je do posledního drobku na talíři.

V létě, v zimě

Je jedno, kdy se sem vydáte. V tomto regionu se nikdy nudit nebudete. Na běžky se vydejte do Toblachu, na lyžích se krásně svezete ve středisku Kronplatz, coby turistům vám vyrazí dech impozantní tříčlenná skupina skalních štítů Tre Cime.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pustertaler Sonnenstrasse 7
39030 Terenten
Navigovat Web