Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2508.66 Kč
za noc
V pražském Art hotelu se bude líbit všem milovníkům designu. Šest pater hotelu je vyzdobeno výtvarnými originály slavné umělecké rodiny Kotíků. Kromě uměleckého prostředí vás potěší také blízkost největšího pražského parku Stromovka.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel nabízí 22 útulných pokojů a 2 apartmány. Budovu navrhl architekt Martin Kotík, zdi zdobí díla od známých umělců české moderny Jana a Pravoslava Kotíka, fotografa Pavla Štechy a malíře Pavla Roučky.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Galerie v hotelu

Pokud jste milovníkem umění, budete se Vám tu zaručeně líbit. Najdete zde abstraktní umění či černobílé fotografie od známých českých umělců.

Skvělé snídaně a piknikové koše

Snídaně připravujeme s láskou. Pro pečivo chodíme do nedaleké pekárny Chléb a máslo. Rádi pro Vás připravíme občerstvení a osvěžení pro piknik, který si můžete užít v jednom z blízkých parků.

Zelené okolí

Užijte si klid nádherné vzrostlé zahrady s příjemným posezením a pozorujte letenské pavlače. Pokud si budete potřebovat pročistit hlavu v přírodě, park Stromovka nebo Letná se nachází v blízkosti.

Pohyb a svoboda

Neobejdete se během dovolené bez pohybu? Není problém. Hned před hotelem je příjemné venkovní workoutové útočiště, případně si můžete jít zaběhat do nedaleko parku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nad Královskou oborou 53
170 00
Navigovat Web