Svatá Panna

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Rádi byste navštívili místo, které představuje zcela nový koncept ubytování, kde se snoubí nostalgická romantika babiččiny venkovské roubenky s komfortem nejluxusnějších hotelů? Chalupa Svatá Panna, která se nachází v srdci Českého ráje na úpatí bájné hory Kozákov, vám toto splní. Jedná se o skutečnou poloroubenku postavenou z masivních krkonošských trámů dle tradičních postupů, s maximálním ohledem na životní prostředí. 

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Majitelé jsou neskutečně milí a vstřícní, i to je jeden z důvodů, proč je ubytování ve Svaté Panně tak jedinečné. Chalupa se pronajímá jako celek a ve čtyřech pokojích, Bezděz, Trosky, Kozákov a Český ráj, nabízí ubytování skupině až 12 přátel. 

Kde budete spát

V přízemí je dvoulůžková ložnice s vlastní koupelnou a vstupem na terasu. V patře je k dispozici jeden dvoulůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje s přístupem na pavlač. Každý z pokojů má vyhřívanou podlahu pro váš komfort a pohodlí. A jelikož je známo, že zdravý a klidný spánek je velmi důležitý, má každý z pokojů velkou manželskou postel s kvalitní matrací od českého výrobce. Zároveň je ve všech pokojích velká smart TV Samsung. V pokoji Bezděz je PS4 +VR. V přízemí jsou dvě koupelny a 3x WC, v patře je koupelna s vanou a sprchovým koutem, bidetem a WC.

Co tam můžete dělat

Chloubou chalupy je wellness, kde je vám k dispozici sauna, vyhřívaný bazén a vířivka. A to bezplatně, celoročně a neomezeně. Ve vyhřívaném bazénu je vždy voda jako v Karibiku, i když venku zrovna mrzne. Z terasy, pavlače a čtyř pokojů jsou okouzlující výhledy na všechny dominanty Českého ráje, které určitě stojí za návštěvu: Trosky, Hrubá Skála, Vyskeř, Valdštejn, Bezděz nebo Kozákov. Navíc má chalupa skvělou pozici: dojezdová vzdálenost z Prahy je pouhých 50 minut a v nejbližším lyžařském areálu Kozákov budete do 10 minut. Aby toho nebylo málo, tak Krkonoše a Ještěd jsou na dohled.

Co byste měli ještě vědět

Kvalitní WiFi připojení v celém objektu

Parkování přímo u chalupy

Nabíječka pro elektromobily

Ložní prádlo a ručníky v ceně

Další nabídky v této lokalitě

Roubenka Polubný

Kouzelné roubenky

Chalupa Sklářská

Kouzelné chalupy

Boutique apartmány Český ráj a Biokolna

Apartmány

Chalupa nad Popelkou

Kouzelné roubenky

Jelení kout

Kouzelné roubenky