Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 700 Kč
za noc
Rádi byste navštívili místo, které představuje zcela nový koncept ubytování, kde se snoubí nostalgická romantika babiččiny venkovské roubenky s komfortem nejluxusnějších hotelů? Chalupa Svatá Panna, která se nachází v srdci Českého ráje na úpatí bájné hory Kozákov, vám tento sen splní.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chalupa se pronajímá jako celek, přičemž se ubytujete ve čtyřech pokojích pojmenovaných po největších lákadlech okolí - Bezděz, Trosky, Kozákov a Český ráj. V přízemí je dvoulůžková ložnice s vlastní koupelnou a vstupem na terasu. V patře je k dispozici jeden dvoulůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje s přístupem na pavlač. Každý z pokojů má vyhřívanou podlahu pro váš komfort a pohodlí.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Bezbariérový přístup
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Wellness
12x 300 m2 12x

Chalupa se pronajímá jako celek a ve čtyřech pokojích nabízí ubytování skupině až 12-ti přátel.

Od 8 571 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pro milovníky lyžování

Ve vzdálenosti 10 minut jsou lyžařské areály Turnov a Kozákov, 30 minut je to na Ještěd a 40 minut do Harrachova nebo Rokytnice. Běžky lze nasadit přímo před chalupou nebo si vychutnat některou z nesčetných stop v nedalekých Jizerských horách. V bezprostředním okolí je mnoho značených cyklistických a turistických cest.

Kachlová kamna

V přízemí je prostorná světnice s moderní kuchyní a kachlovými kamny se zápecím. Toto poleženíčko pro „hloupého Honzu“ stojí za zmínku. Absolutní pohodu totiž navozuje nejen příjemně sálavé teplo a praskání dřeva v kamnech, ale také na míru ručně dělaná matrace z ovčí vlny. Přesně jako za starých časů!

Genius Loci

Nachází se pod posvátným místem Keltů - vrchem Kozákov. Je postavena dle tradičních postupů s maximálním ohledem na životní prostředí, moderní trendy a pohodu. Všechny použité materiály jsou co nejvíce lokální, rovněž řemeslníci byli místní. Dveře, okna, schodiště a nábytek jsou z masivního modřínu, o kterém se tvrdí, že jeho energie navozuje harmonii těla i duše, zbavuje nedostatku sebedůvěry a pomáhá v řešení komplikovaných životních situací.

Panna Marie Kozákovská

Před chalupou je kaple zasvěcená Panně Marii Kozákovské. Stejně jako celou chalupu ji navrhl Ing. arch J. Klimeš. Madona je originálním dílem mistra sochaře Miroslava Lauschmanna. Boží rodička zde stojí přímo na vrchu Kozákov. Při jeho modelování byly použity místní minerály nalezené na úpatí Kozákova. Celek pak dotváří další umělecké dílo - mříž ve stylu barokního iluzionismu. Vykoval ji pan David Skrbek, mistr cechu kovářského.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Loktuše 61
51101 Mírová pod Kozákovem
Navigovat Web