Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 7 071 Kč
za noc
Na samotě u řeky Divoká Orlice, nedaleko malebné horské vesničky Orlické Záhoří se ukrývá místo, kde najdete božský klid, krásné východy i západy slunce a prostor nadechnout se absolutní svobody. A ač budete zcela na samotě, tak je Chalet Vallée tak dokonale útulné místo, že se tu budete cítit jako doma.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chalet nabídne přístřeší 8 hostům, kteří budou mít k dispozici vše, co bude potřeba. Nechybí plně vybavená kuchyň, útulný obývací prostor, tři ložnice, dvě koupelny a taky nekonečné výhledy do okolní přírody. Ratolesti ocení stylovou a velkorysou hernu s neotřelými a lákavými prvky.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Krb
V okolí sjezdovky
Turistika
8x 180 m2 8x

V patře chaletu jsou tři ložnice a prostorná koupelna s vanou. Dvě ložnice mají kapacitu tří lůžek - manželská postel a jednolůžko, v poslední ložnici je pouze manželská postel. V přízemí se nachází druhá koupelna se sprchovým koutem. Celková kapacita je osm lůžek. Pro úplně nejmenší máme připravené dvě dětské postýlky.

Od 7 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Na výlet

Vydejte se na túru na rozhlednu Velká Deštná. Projděte se také do oblasti Trčkov, kde roste spousta chráněných rostlin. Procházkou můžete dojít až do Polska, do bažin Czarne Bagno. Lesem se taky dostanete na Černou Vodu, kde si můžete dát rovnou oběd.

Relax a zastavení

Po vydatných výletech zrelaxujte se sklenkou něčeho dobrého u ohně nebo u krbu. Užijte si pohodu, své blízké a tichou společnost krásné přírody.

Na pivo i na kafe

Doporučujeme spojit jídlo s výletem a navštívit Kozí Chlívek v Deštné. V Neratově je výborná restaurace Hospoda, bistro i malý pivovar. Nebo dojděte procházkou do Záhoří a spojte to s návštěvou vyhlášené cukrárny Kyhanka, kde na vás čekají neuvěřitelné dezerty, výborná káva i domácí limonády.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Orlické Záhoří 89
51764 Orlické Záhoří
Navigovat Web