Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 5 900 Kč
za noc
Chaloupka, která se ukrývá mezi skalami, lesy a řekou Sázavou. Taková, o které se vám zdává. S úchvatnými výhledy, ohněm v krbu, vyhřátou saunou i podlahou. Valentýna vyhlíží do krajiny na Vysočině, z Prahy za ni pojedete něco přes hodinu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pokud máte rádi soukromí, nádhernou krajinu, šumění řeky a překrásné výhledy, jste tady správně. V každém ročním období je na co koukat. Při příjezdu vás přivítá zapálený krb. Od této chvíle se tady budete cítit opravdu jako doma.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Na polosamotě
Netflix/HBO
Krb
4x 65 m2 4x

Zážitkové ubytování ve skalní chatě, uprostřed lesa, s dokonalým výhledem na řeku Sázavu. Chata je maximálně pro 4 osoby ( 4 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti).

Od 4 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Ty výhledy!

Ať už jste na terase, v ložnici, v sauně, u krbu, v sudu, nebo na zahradě, všude se můžete těšit na opravdu výjimečné výhledy. Koukat budete na louky, lesy a řeku Sázavu.

Uvařte si

Kuchyň je kompletně vybavená, doporučujeme udělat si cestou nákup a pak si tady společně něco dobrého uvařit.

Chtěli byste přeci jen ven?

V okolí je toho spousta k vidění. Vezměte s sebou kola, nebo s místním průvodcem vyražte do přírody. Havlíčkův Brod je odsud jen pár kilometrů.

Romantické wellness

Pořádně se vyhřát v sauně, pak si nalít skleničku vína, které tady vždy najdete a kochat se s ní výhledem z teplého sudu. Dokážeme si to představit, co vy?

To nejkrásnější probuzení

Opravdu krásně se nám tady spalo. Voňavé a měkké povlečení jen dotvářelo příjemnou atmosféru při pohledu z okna.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Chlístov, ev. č. 1
58231 Okrouhlice u Havlíčkova Brodu
Navigovat Web