Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 7 000 Kč
za noc
Velké Karlovice jsou pojmem samy o sobě. Tajným snem mnoha z nás - místem, kde bychom jednou chtěli žít. A když máte štěstí - jako ho před pár lety měli Lukáš a Filip - tak na vás bude čekat ten úplně poslední stavební pozemek. Na něm pak postavíte DVĚ Chalupy.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Prakticky tu stojí chalupa jen jedna, ale přesným řezem je rozdělena na dva samostatné apartmány. Jakmile vejdete, dýchne na vás vůně čerstvého dřeva a budete obklopeni chalupářským životem. První, co vás při příchodu do světnice napadne, je pohodlně se uvelebit v křesle a zatopit si v kamnech. V patře jsou pro váš odpočinek připraveny tři útulné ložnice, kde se vyspí až 8 hostů. Další 2 hosté se pohodlně vyspí na rozkládací pohovce v přízemí.
Číst více
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Rozkvetlá zahrada
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Krb

Pokoje

Naše tipy

Kachlová kamna

A ta tady mají opravdu špičková. Jsou dominantou celé světnice a být na nás, tak se od nich nehneme ani na minutu.

Detaily dělají celek

Všimněte si všudypřítomných ručně vyráběných dekorací. O ty se postarala sama paní majitelka a chalupě dodávají pocit domova.

Houpací síť

Jak často jste měli možnost houpat se uvnitř chalupy? Tady visí uprostřed světnice, jen kousek od kachlových kamen a kuchyně. Strategické to místo.

Karlovice a okolí

Vítejte v Mecce turistiky, cyklistiky, lyžování, běžkování, skialpinismu a wellness. Jednoduše neznáme nikoho, komu by se tady nelíbilo.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Velké Karlovice 1173
756 06 Velké Karlovice
Navigovat Web