Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 8 000 Kč
za noc
Přemýšleli jste už někdy nad tím, jaké by to asi bylo žít na okouzlujícím zámku jak z 18. století? Váš sen se může snadno splnit. Kousek od Prahy, v malé vesničce jménem Trpísty, si můžete vyzkoušet útěk do skutečného zámeckého života.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nechte se obklopit lehkostí a elegancí aristokratického venkova. Všechny pokoje rozlehlého suitu doslova dýchají prostorem. Odpočívejte na posteli s nebesy, pod štukovanými stropy, s výhledem na svěží a pečlivě upravovanou zahradu, která uvolněně přechází do klidného parku.
Číst více
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Design/Architektura
Výhled
3x 140 m2 3x

Suite Grand Jardin je ukrytý v Château Trpísty a tvoří jeho celé křídlo.

Od 8 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Speciální noc

Pokud toužíte po dokonalé svatební noci, slavíte výročí, nebo zkrátka chcete oslavit svoji lásku, nemusíte dál hledat. Suite Grand Jardin je svým romantickým charakterem ideálním místem pro novomanžele a všechny zamilované.

Snídaně v trávě

Ráno si přivstaňte, otevřete mohutné dveře do zámecké zahrady, popadněte deku a naservírovanou snídani si vychutnejte pod hřejivým sluncem. Nebo se ještě zachumlejte do peřin. Cítíte tu vůni french pressu a ještě teplých croissantů?

Sami na světě

Suite Grand Jardin je ukrytý v Chateau Trpísty a tvoří jeho celé křídlo. Pokud si budete přát, na zámku se vám dostane absolutního soukromí a klidu.

Degustujte

Buďte zvědaví a zeptejte se majitelů na možnosti degustační večeře, která vám bude servírovaná v salonku v druhém křídle zámku. Svícny a dobové servírovaní je samozřejmostí.

Francouzské rozmazlování

Potřebujete zapomenout na realitu, vypnout, nerušeně přemýšlet a rozjímat? Prostředí zámku vás přivede do jiného světa a dopřeje vám odpočinek, který si zasloužíte.

1 den nestačí

Svojí jedinečností a vysoce posazenou laťkou patří Suite Grand Jardin mezi kouzelná místa, na kterých doporučujeme strávit alespoň pár dní. Ještě radši se sem budete vracet.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Trpísty 1
34901 Trpísty
Navigovat Web