Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Pension Kristian nás nadchnul už na fotografiích. Naživo je však klidná ulička, a hlavně samo ubytování, ještě krásnější. Toto designové a kompletně zrekonstruované stavení s milými majiteli je totiž stylovka, která neztratila ani špetku původního kouzla a zachovala si svou osobitou duši.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Z parkoviště je to k penzionu jen pár kroků příjemnou procházkou historickým centrem. Naladíte se tak na pobyt v jednom z nejkrásnějších měst naší země. Budova Kristiana z 15. století na vás čeká v úzké uličce Masná. Nechte se pozvat masivními dveřmi dovnitř, kde vás přivítají vřelí majitelé připraveni vytvořit z vaší dovolené v Krumlově ten nejlepší zážitek.
Číst více

Naše tipy

Prozkoumejte Krumlov

Přijeďte klidně bez plánu a nechte se unášet městem a jeho historickými uličkami. Projděte se kolem řeky, zajděte na jeden ze zámeckých okruhů a dejte si kávu v jedné z místních kaváren nebo bister.

Správný termín

Vytipujte si pro svůj pobyt čas konání řemeslný trhů nebo kulturních festivalů. Nebudete litovat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Masná 134
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web

Ubytování

Terasa Vydatná snídaně ve formě švédských stolů

Zařízení

Parkování na nedalekém parkovišti Od majitelů dostanete mapku s tipy, kam zajít na výlet i jídlo Připravuje se vinotéka s italským proseccem s etiketou Kristianu