Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 900 Kč
za noc
Mnoho turistů přijede do Českého Krumlova a zamiluje se na první pohled do středověké atmosféry, která dýchá z každého koutu. Hotel Latrán a jeho původní detaily umí kouzlo města ještě více podtrhnout.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zachováním měšťanských domů z 15. století a vybavením pokojů starožitným nábytkem nabízí hotel Latrán hostům historický zážitek i za dveřmi pokojů. Všechny obrazy, sochy a nábytek pochází ze sbírky pana majitele. Ten sám se podílel na jejich umístění v pokojích s celém hotelu. V Českém Krumlově patří Latrán mezi unikáty, jelikož je v provozu celoročně. Chce být totiž pořád k dispozici a klientelu si nevybírá z velkých skupinových zájezdů. I tím získává hotel příjemnou rodinnou atmosféru.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Kolo / Elektrokolo
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Hrajte si v parku

V parku, kde se majitel hotelu podílel na spolufinancování herního hřiště, se pořádají různé sportovní aktivity pro hotelové hosty. K půjčení jsou tu také kola, elektrická kola a segwaye.

Od všeho kousek

Budova se nachází v centru, tudíž v blízkosti zámku a dalších významných památek města. V nedaleké restauraci Jakub si mohou gurmáni dopřát chutné obědy a večeře. Procházky po městě si navíc můžete pořádně užít, protože hotel nabízí také hlídání dětí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Latrán 74/75
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web