Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 020 Kč
za noc
Hygge je způsob života. Toto slovo vyjadřuje pohodový přístup k životu, spjatý s pohodlným bydlením a uměním najít si něco krásného v každém okamžiku. A toto všechno vystihuje také tuto chatičku.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Krb a praskající oheň prohřejí chatu i unavené cestovatele za každého počasí. Natáhnout se na kravské kůži, nalít si skleničku vína, nebo horké kakao, začíst se do oblíbené knihy a velkými okny pozorovat padající sníh. Tak to je naše představa Hygge a nejlepšího trávení volného času.
Číst více
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Krb
Sauna

Pokoje

Naše tipy

Cedrový koupací sud

Hosté Hygge chaty mají po celou dobu pobytu k dispozici cedrový koupací sud. V zimně přibalte čepici a užijte si koupaní uprostřed lesa s výhledem na šumící potok a nebe plné hvězd.

Okolí chatičky

Hygge na vás čeká v areálu Hotelu Kouty. Okolí tvoří les s vlastním rybníkem, v malebném údolí na úpatí vrchu Melechov. V těsné blízkosti chatičky protéká potok, který napájí pstruhový rybník s jednou z nejčistších vod v Česku.

Sauna na vodní hladině

Sauna provoněná cedrem, pohupující se na hladině s výhledem do kouzelné přírody. Užijte si pravou finskou saunu, relaxaci pod širým nebem na čerstvém vzduchu ve finském stylu.

Sladké sny

V Hygge chatce si můžete užít ten nejsladší spánek v jedné z nejlepších ručně vyráběných postelí na světě od Hastens.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rejčkov 20
584 01 Ledeč nad Sázavou
Navigovat Web