TeePee&Spa

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Kdo by neznal Vinnetou a jeho krásnou Rybanu. A kdo si někdy neříkal, jaké by to bylo spát v TeePee uprostřed lesa, obklopeni jen zelení. Milujeme všechny nevšední ubytování a když jsme objevili bydlení v indiánské obydlí uprostřed lesa, věděli jsme, že to je přesně to, co nám zde chybělo. Rezervujte ale rychle, většina víkendových termínů je do poloviny příštího roku vybookovaná. 

Jak to tam chodí?

Slovo teepee pochází z lakotštiny a znamená obydlí. Základ teepee tvoří velká plachta, kterou indiáni sešívali z bizoních kůží a později z látky kupované u bělochů, napnutá na dlouhých dřevěných tyčích do tvaru kužele. Majitelé pro vás tak vytvořili luxusní indiánské ubytování. A co když vám řekneme, že nemusíte vařit a dokonce vám majitelé zajistí grill mastera, který za vámi přijedete ve smluvený čas, zatopí pod grilem a naservíruje vám vaše oblíbené pochutiny.

Kde budete spát?

V TeePee máte k dispozici pouze jednu místnost, ale pohodlně se do ní vejdete až v pěti lidech. Dva na manželskou postel a další tři na palandu, která je ve spodní části rozkládací. V oddělené části pokoje je pak plně vybavená kuchyňská linka s masivním stolem, u kterého můžete všichni sedět a ráno snídat. Pokud tedy samozřejmě nebude venku teplo, abyste mohli posedět pár metrů nad zemí, v korunách stromu. Nemusíte se bát, že by to bylo s hygienou jak za dob indiánů. Do teepee se vešla i krásná koupelna se sprchou a toaletou.

Co tam můžete dělat?

Kromě toho, že můžete jen tak odpočívat a kochat se krásou všude kolem, můžete po celou dobu využívat vířivku a saunu. V zimě si pouze pod vířivkou zatopíte, nasadíte na hlavu čepici a hurá do ní. Vedle je pro vás připravena i venkovní sprcha, pro nutné zchlazení ze sauny. 

Pro milovníky pohybu je možnost pronajmout si tenisový kurt jen pár metrů od teepee, nebo si půjčte horská kola. S nimi můžete dojet do Českého Šternberka kolem vyhlášené restaurace Na Marjánce nebo si udělejte procházku do města Sázava. Určitě to stojí za to.

Co byste měli ještě vědět?

  • Snídaně je v ceně ubytování, připlatit si můžete pouze královskou snídani
  • Mazlíčci sem bohužel nemají přístup
  • Majitelé mysleli i na nejmenší detaily, například v podobě stylových papučí
  • Wifi byste tu hledali marně. Ale komu by neprospělo být chvíli offline? 

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Glamour Camping 2019 Vítěz v kategorii Glamour Camping 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Zámek Ratměřice hotel & resort

Hotely

Design Pension Twenty

Malé penziony

Stromhouse

Glamour camping

Statek U Prahy

Penziony

Kouzelná Samota

Kouzelné chalupy