Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 3 000 Kč
za noc
Moderní a jedinečný prostor chytré elektroniky a nábytkového kování, který vás přenese do jiného světa. Takže ať už si chcete vyzkoušet smart garsonku pro inspiraci, uspořádat obchodní jednání nebo jen prožít romantickou noc, jste tu vítáni!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Studio vzniklo díky rekonstrukci sklepního prostoru v činžovním domě z roku 1936 v Brně. Hlavním záměrem bylo vytvořit showroom, který poslouží jako maximálně vybavený byt pro různé druhy aktivit. Talentovaná designérka Hedvika Novotná, která je zároveň majitelkou studia, stojí i za celou rekonstrukcí. Apartmán je tak od základu promyšlený a vybavený do těch nejmenších detailů.
Číst více
Parkování
Nespresso na pokoji
Přijímáme vouchery AP
Adult only
Ve městě
V okolí kaváren/restaurací
2x 30 m2 2x

Studio 102 je takovým malým designovým showroomem, kde si mohou hosté vyzkoušet pohyb v chytré domácnosti a zároveň zjistit, jak se žije na malém prostoru 30 m2, který je vyšpikován chytrým nábytkovým kováním a elektronikou.

Od 3 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Chytrá domácnost

Neuvěříte, kolik se toho na 30 m² vejde. Všechen nábytek a vybavení jsou nejen moderní, ale mají promyšlené a důležité funkce, které jste možná nikdy neviděli.

Za návštěvu určitě stojí

Studio 102 se nachází pouze 400 metrů od nejslavnější brněnské vily Tugendhat, která je jedinou českou památkou moderní funkcionalistické architektury. I když se na její návštěvu musí čekat přibližně 3 měsíce, víme, jak můžete všechny předběhnout. Řeč je o turistické kartě BRNOPAS.

Snídaně a welcome drink v ceně

Snídáte raději ve městě, kde se necháváte po ránu rozmazlovat nebo preferujete pomalá rána s možností vychutnat si své první jídlo z pohodlí peřin? Máte na výběr z obou možností a rozhodnutí je pouze na vás. Ve všedních dnech si můžete dopřát bohatou snídani v nedaleké kavárně Rebelbean s využitím speciálního voucheru. Nebo si dopřejte pestré kontinentální menu, aniž byste museli opustit pohodlí vašeho domova.

Parádní lokalita

Studio 102 je vzdálené 2,7 km od katedrály sv. Petra a Pavla a 3 km od brněnského hlavního nádraží. Na letiště Brno - Tuřany je to 9 km.

Parkování zdarma

Nemusíte se bát, že budete zdlouhavě hledat místo na parkování. Doporučené parkování je v ulicích Durďákova, Hoblíkova, Slepá či Kladivova. Abyste tam mohli stát bezplatně, je potřeba nahlásit SPZ vašeho vozidla přímo majitelce, která se o vše postará.

Venkovní posezení

V lepším počasí, po ránu či k večeru můžete vyběhnout na mini terásku, která je přístupná hostům Studia 102 a můžete se na ni dostat speciálním vstupem, anebo můžete vylézt oknem přímo z postele. Ráno si na terase vychutnejte dobrou kávu, či si zpříjemněte teplý letní večer romantickým posezením na čerstvém vzduchu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hoblíkova 4
613 00 Brno - Černá Pole
Navigovat Web