Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3027.36 Kč
za noc
Plánujete cestu do Bratislavy a raději byste byli v menším butikovém hotelu, kde na vás bude čekat klidné prostředí? Tak to jste tady správně. Hotel Mama’s se ukrývá v tiché rezidenční čtvrti v širším centru slovenského hlavního města. Už na první pohled vás zaujme svou elegancí, moderním designem a osloví příjemnou rodinnou atmosférou, díky které se tu budete cítit jako doma.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ubytujete se tu v jednom z patnácti nadstandardně zařízených pokojů typu Superior a Executive. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází luxusně zařízený apartmán, který splní i ty nejnáročnější požadavky, ať už jde o soukromou nebo pracovní cestu. V restauraci se podávají vybraná indická a japonská jídla či sushi. K tomu budete mít na výběr ty nejlepší jak ze slovenských, tak zahraničních vín.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Kolo / Elektrokolo
Dobře tu vaří
Wellness
Konferenční místnost
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Poznejte Bratislavu

Bratislava patří mezi nejmladší hlavní města na světa, ale její historie sahá až do starověku. Po staletí tu vedle sebe žilo mnoho národností a jejich stopy dýchají na turisty z budov a malebných uliček historického centra.

Luxusní pokoje

Luxusně zařízené pokoje poskytují hostům vysoký komfort a absolutní soukromí. Dominuje v nich teplý přírodní materiál, čelo postelí krášlí podsvícený přírodní kámen, který propouští světlo a vytváří dojem útulnosti a luxusu zároveň.

Lokalita

Bydlete v centru Bratislavy avšak bez ruchu velkoměsta. Klidná lokalita Hotelu Mama's je vskutku jedinečná a z hotelu máte vynikající dostupnost k blízké byznys čtvrti i nábřeží Dunaje.

Oáza klidu

Ponořte se do oázy klidu a nechte se v místním wellness rozmazlovat. Stres a únavu nechte odeznít v sauně, bazénu anebo vířivce. Wellness je určené výhradně pro hotelové hosty.

Mama’s apartmán

Prostorný apartmán v těsné blízkosti hotelu byl zařízen s citem pro design a svým vybavením vám zaručí komfort jako doma. V ceně ubytování je také snídaně v hotelu Mama's a neomezené využívání wellness.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty máte automaticky možnost free upgradu pokoje do kategorie superior, v případě, že nebude k dispozici, tak privátní wellness na 1 hodinu. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Chorvátska 2701/2
811 08 Bratislava
Navigovat Web