Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 687 Kč
za noc
Galerie Mlýn Žeraviny, to je místo nepopsatelné atmosféry. Místo, kde se bohatá minulost snoubí s moderní elegancí. Zdejší dominantou je místní vodní mlýn, který zde stojí od roku 1447 a kterého historii a zákoutí vám majitelé s radostí představí. Vyražte až k jižním hranicím Česka a poznejte zdejší kvalitu a péči na vlastní kůži. My jsme tak udělali a vřele doporučujeme dál.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na první pohled nenápadný, industriální hotel s obrovským zázemím a zahradou, který v sobě krom restaurace a wellness skrývá deset luxusních pokojů. Pro váš maximální a ničím nerušený zážitek je hotel vyhrazen pouze pro dospělé. K pokojům vede samostatný vchod a následně schodiště do prvního patra, kde na vás čeká prosklená a rozlehlá předsíň s pohovkami. Na vybavení si zde opravdu dali záležet.
Číst více
Vinný sklípek
Gril / ohniště
Biotop
Soukromá vířivka
Krb
Adult only

Pokoje

Naše tipy

Československá kuchyně

Na úpatí Bílých Karpat, v malé vesničce, vyrostlo nejen nádherné ubytování ale i restaurace jejíž koncept zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější fajnšmekry. Pokud patříte mezi hotelové hosty, doporučujeme si při rezervaci pobytu rezervovat i své místo v restauraci. Těšit se můžete hlavně na československé klasiky v moderním šatu.

Nezapomenutelný servis

Nepřeháníme. Přátelštější atmosféru jen tak někde nenajdete. Majitelé jsou srdcaři, kterým na spokojenosti hostů opravdu záleží. Očekávejte skutečný zážitek a kouzelné místo, kam se budete rádi vracet.

Na počest

Kdysi tady žil a tvořil talentovaný umělec a designér Miroslav Navrátil, který po sobě zanechal mnoho vzácných předmětů, včetně starých dokumentů a fotografií. Byl také jedním z nejvýznamnějších designérů sedacího nábytku své doby. Na jeho počest zdobí hotelové stěny fotografie židlí a křesel.

Bohatá historie

Mlýn je zde příběhem o minulosti, která se prolíná s přítomností. Jedinečné a nadčasové úpravy, provedené předchozími majiteli, jsou precizně dotažené do nejmenších detailů. Každý kousek zde vypráví svůj příběh. Expozice se ještě dokončuje ale brzy se budete moci podívat také.

Tolik možností

Vydejte se poznávat krásy okolí. Autem, pěšky nebo na kole, je to na vás. Za návštěvu určitě stojí Baťův kanál a opačným směrem rozhledna Radošov nebo oblíbený Větrný mlýn Kuželov. Nádherná stezka vede i přes vinné sklepy Plže.

V létě

V teplém počasí se můžete zchladit v biotopovém bazénku, které se nachází uprostřed zahrady. Objednejte si sekt nebo míchaný nápoj a užívejte si chvilku klidu a ticha.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Žeraviny 1
69663 Žeraviny
Navigovat Web