Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1721.20 Kč
za noc
Ať už jste ranní ptáčata, nebo noční sovy, ForRest glamping vás uspokojí všemi deseti. Po probuzení si udělejte dobrou snídani a společně s ní si vychutnejte výhledy na kouzelnou přírodu Štiavnických vrchů. Večer si užijte s rodinou při ohni společné chvíle přímo pod hvězdami.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Výběr ubytování ale nebude jednoduchý. Zvolit si můžete totiž různé luxusní stany, a to od stanu Couple až po Exclusive. Takže pokud se rozhodnete pro romantický pobyt jen pro dva, je jasné, který ze stanů se nabízí. A naopak, pokud vyjedete s rodinou či přáteli, ve stanu Exclusive či Family se pohodlně ubytuje až 6 osob. A poslední možnost - stan Comfort je zas ideální pro čtyři výletníky.
Číst více
Vítěz v kategorii Slovensko 2023
Gril / ohniště
Biotop
Baby friendly
Cyklistická trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Naše tipy

Cyklostezky v lese

Vyrazte na kolo po Štiavnických cyklostezkách, které vás povedou lesními cestami a nabídnou vám krásné výhledy po panenské přírodě.

Půjčovna bicyklů nebo paddleboardů

Využijte půjčovny kol značky Ghost a zdolejte všechny vrchy v okolí! Na jezero si zas vezměte paddleboard a přeplavejte ho.

Soukromá vířivka

Dopřejte si relax až ve vašem stanu. Na požádání vám vířivku majitelé rádi postaví u vás na terase. Tuto možnost můžete využít pouze v teplých měsících a jejich počet je omezený.

Nabíjení pro elektrické vozidlo

Nemějte obavy z hledání dobíjecích stanic. V areálu je k dispozici nabíječka pro vaše elektromobily ve dne v noci.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Počúvadlianske jazero 2832
969 01 Banská Štiavnica
Navigovat Web