Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 1749.15 Kč
za noc
Ať už jste ranní ptáčata, nebo noční sovy, ForRest glamping vás uspokojí všemi deseti. Po probuzení si udělejte dobrou snídani a společně s ní si vychutnejte výhledy na kouzelnou přírodu Štiavnických vrchů. Večer si užijte s rodinou při ohni společné chvíle přímo pod hvězdami.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Výběr ubytování ale nebude jednoduchý. Zvolit si můžete totiž různé luxusní stany, a to od stanu Couple až po Exclusive. Takže pokud se rozhodnete pro romantický pobyt jen pro dva, je jasné, který ze stanů se nabízí. A naopak, pokud vyjedete s rodinou či přáteli, ve stanu Exclusive či Family se pohodlně ubytuje až 6 osob. A poslední možnost - stan Comfort je zas ideální pro čtyři výletníky.
Číst více
Vítěz v kategorii Slovensko 2023
Gril / ohniště
Biotop
Baby friendly
Cyklistická trať
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Cyklostezky v lese

Vyrazte na kolo po Štiavnických cyklostezkách, které vás povedou lesními cestami a nabídnou vám krásné výhledy po panenské přírodě.

Půjčovna bicyklů nebo paddleboardů

Využijte půjčovny kol značky Ghost a zdolejte všechny vrchy v okolí! Na jezero si zas vezměte paddleboard a přeplavejte ho.

Soukromá vířivka

Dopřejte si relax až ve vašem stanu. Na požádání vám vířivku majitelé rádi postaví u vás na terase. Tuto možnost můžete využít pouze v teplých měsících a jejich počet je omezený.

Nabíjení pro elektrické vozidlo

Nemějte obavy z hledání dobíjecích stanic. V areálu je k dispozici nabíječka pro vaše elektromobily ve dne v noci.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Počúvadlianske jazero 2832
969 01 Banská Štiavnica
Navigovat Web