Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 28797.36 Kč
za noc
Moře, pláže, parky, přímořská promenáda i přístav s nesčetnými loděmi a jachtami. K tomu všemu vynikající gastronomie v doslova ikonických restauracích. Existují místa, která pojem “amazing” splňují na dvěstě procent a adresa Morska 6 v polském Kolobřehu je bezpochyby jedním z nich.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Interiéry třinácti butikových apartmánů jsou inspirovány živelnou i uklidňující baltskou přírodou a skvělým způsobem kombinují pohodlí a moderní design. Tichý luxus pak do prostoru vnáší i umělecká díla a poctivé materiály. Výhled na nekonečný mořský obzor spolu s impozantním historickým majákem v hlavní roli je vyloženě podpisovou záležitosti apartmánů a jsme si jistí, že k tomuto kouzelnému obrázku se budete rádi vracet nejen ve vzpomínkách.
Číst více
IQOS friendly
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Turistika
V okolí kaváren/restaurací

Naše tipy

Zkoumejte a objevujte

Rozsáhlá síť cyklistických i pěších stezek vás zavede do nejkrásnějších částí města a okolí. A kdyby se Vám zachtělo delších výprav, tak můžete na kole pokračovat dokonce podél celého baltského pobřeží.

Voňavé snídaně

Pro voňavý croissant ke snídani nebo ručně vyráběný dezert ke kafi zaběhněte do Kasier Patisserie, která je až nebezpečně blízko apartmánů. Vůni i chutím těžko odolat a to je dobře.

Relax na střeše

Relaxovat můžete nejen na pláží, ale i na nejvýše položené terase v Kolobřehu, kde na vás čeká sauna a wellness. Díky působivému výhledu na moře, přístav a přímořský park budete zaručěně hezky nad vodou i nad věcí.

Baltská příroda

Baltské pobřeží to je nejen moře a pláže, ale také fascinující přírodní úkazy, které vznikají hrou mnoha živlů. Přírodní písečné duny, statné borovicové lesy, ptačí biotopy mají své nezaměnitelné místo na pobřeží a my vřele doporučujeme podniknout expedice, u kterých se necháte uchvátit jejich divokým půvabem a bohatstvím.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Morska 6
78-100 Kołobrzeg
Navigovat Web