Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 12 000 Kč
za noc
Chceme vám proto tentokrát představit místo, kterému jsme dali pracovní název moravské “shinrinyoku”, což je japonský termín pro lesní lázně. Ukryté uprostřed hlubokých lesů, nabízí to pravé útočiště, kde vám jediným společníkem bude ticho, kapři v rybníce a blahodárná lesní aura.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Areál bývalého mlýna ve Žlebě si bezesporu zamilují romantici, dobrodruzi, ale i gastronauti, kteří se u vaření rádi pořádně rozmáchnou. Stylová kamenná stodola v přízemí disponuje solidní otevřenou kuchyní, otevřeným krbem a impozantním stolem z jednoho kusu kmene dubu s možností posezení až pro 20 osob. Podmínky pro pestré gastro večírky s přáteli či s rodinou tak splňuje dokonale.
Číst více

Naše tipy

Na chalupě má být člověk venku

S tímto názorem paní majitelky zcela souzníme a proto doporučujeme dát se do slow módu a vyzkoušet ryzí toulky lesem. Košík na houby nebo bandasku na borůvky budete pravděpodobně potřebovat taky.

Výlet do krajiny

Pokud spíš pro vaše výpravy potřebujete jasný cíl, tak zkuste třeba procházku k prameni Ochozské kyselky nebo se vydejte prozkoumat okolní městečka a pamětihodnosti (kaple sv. Antonína Paduánského a zámek v Krakovci, letní sídlo akademika Otto Wichterle v obci Stražisko ad.).

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Budětsko 23
79852 Budětsko
Navigovat Web