Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 5 000 Kč
za noc
Chceme vám proto tentokrát představit místo, kterému jsme dali pracovní název moravské “shinrinyoku”, což je japonský termín pro lesní lázně. Ukryté uprostřed hlubokých lesů, nabízí to pravé útočiště, kde vám jediným společníkem bude ticho, kapři v rybníce a blahodárná lesní aura.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Areál bývalého mlýna ve Žlebě si bezesporu zamilují romantici, dobrodruzi, ale i gastronauti, kteří se u vaření rádi pořádně rozmáchnou. Stylová kamenná stodola v přízemí disponuje solidní otevřenou kuchyní, otevřeným krbem a impozantním stolem z jednoho kusu kmene dubu s možností posezení až pro 20 osob. Podmínky pro pestré gastro večírky s přáteli či s rodinou tak splňuje dokonale.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Krb
Velká kuchyň
Turistika
8x 180 m2 8x

Kamenná stylová stodola s otevřeným krbem uprostřed vybudovaná na místě původního čertova mlýna. Stodola sestává z přízemí 11x6 m vybavená otevřeným ohništěm z kamene, se zázemím s plně vybaveným kuchyňským blokem, možností posezení až pro 20 osob, sociálním zázemím.

Od 2 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Na chalupě má být člověk venku

S tímto názorem zcela souzníme a proto doporučujeme dát se do slow módu a vyzkoušet ryzí toulky lesem. Košík na houby nebo bandasku na borůvky budete pravděpodobně potřebovat taky.

Výlet do krajiny

Pokud spíš pro vaše výpravy potřebujete jasný cíl, tak zkuste třeba procházku k prameni Ochozské kyselky nebo se vydejte prozkoumat okolní městečka a pamětihodnosti (kaple sv. Antonína Paduánského a zámek v Krakovci, letní sídlo akademika Otto Wichterle v obci Stražisko ad.).

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Budětsko 23
79852 Budětsko
Navigovat Web