Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 2 000 Kč
za noc
Oblkopte se přírodou, zvířaty a zapomeňte na zbytečné moderní vymoženosti. Daleko od civilizace uprostřed jihočeských lesů leží statek Polžov. Na tomto romantickém vejminku najde absolutní klid, který vám už tak dlouho scházel. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Celý interiér je krásně zařízen. Majitelé si dali záležet i na každém venkovním zákoutí, a tak můžete vařit na čerstvém vzduchu v polootevřené stodole v letní kuchyní s grilem.
Číst více
Na samotě
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Farmářské produkty
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 000 Kč
za noc

Naše tipy

Lamatreking

Vemte na procházku do přírody jednu z ochočených alpak z farmy. Budete to zážitek! V současné době mají černého samce Tristana a bílo hnědou samičku Izoldu.

Pro sportovní nadšence

Okolí nabízí nespočet sportovních aktivit. K jištěnému lezení můžete využít místní skalní blok nebo si vyjeďte do okolí na kole. V horkých letních dnech okuste vody v nedaleké přehradě Římov.

Rozmanitá fauna

Děti budou nadšené z místních zvířat. Uvidí tu ovečky, prasátka, slepičky, husy, krůty, králíky, pejsky a kočky. Na statku jsou i koně, kteří rádi svezou i nezkušené jezdce.

Pod širým nebem

Byla by škoda nevyužít venkovní prostory za statkem. Můžete zde hrát volejbal, skákat na trampolíně, pouštět draky, večer si něco opéct a pozorovat noční oblohu.

Kam na výlet

Vydejte se do přírodního parku v Terčině údolí u Nových Hradů. Zde můžete obdivovat 500 let starý dub i uměle vytvořený vodopád.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Polžov 2
374 01 Mokrý Lom
Navigovat Web