Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 540 Kč
za noc
Užít si štýrskou přírodu, ztratit pojem o čase v hotelovém wellness nad střechami Schladmingu, uvolnit se při cvičení jógy, vychutnat si vynikající tradiční a ajuvérdské jídlo. Důvodů, proč si vybrat právě Stadhotel brunner je nespočet. Přijeďte se přesvědčit sami. Zde najdete svůj střed v centru těla, mysli a duše. Jen vás musíme varovat, že s tímto místem se budete těžko loučit.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Cílem hotelu bylo vytvořit malou oázu klidu mezi historickými hradbami v srdci města Schladming. Zde se inspirovali Asií a asijskými vlivy, které vás budou obklopovat po celou dobu vašeho pobytu, od lekce jógy, přes ajuvérdskou masáž až po čajovnu s velkým výběrem čajů od firmy Demmers Teehaus. V hotelu brunner se budete cítit jako doma. Po vydatné snídani, která je připravená z čerstvých surovin, vám nebudete chybět energie na různá dobrodružství, která region Schladming-Dachstein nabízí. Po dni stráveném v pohorkách nebo na sjezdovce oceníte finskou saunu, masáž nebo lekci jógy. Večer můžete završit v hotelovém baru, kde si vychutnáte skvělé štýrské víno.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Baby friendly
Bežkařská trať
Konferenční místnost

Naše tipy

Afternoon tea

Vychutnejte si čaj a horský klid v čajovně, která se nachází přímo v hotelu. S šálkem čaje v ruce budete obdivovat horský masiv Dachsteinu. Čajovna je přístupná pouze hostům hotelu.

Baby friendly

Zdarma si můžete půjčit chůvičku i postýlku.

Skipas

Chcete se vyhnout frontě na skipasy? Skipas lze jednoduše zakoupit v hotelu.

Něco za něco

Zarezervujte si váš pobyt přes domovské stránky hotelu a dostanete odměnu v podobě osvěžujícího lokálního piva, lahodného dezertu nebo šálku kořeněného Masala čaje.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hauptplatz 14
A-8970 Schladming
Navigovat Web