Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Probuďte v sobě smysl pro tajemno a ubytujte se v historickém centru Českého Krumlova, v domě kde straší. Dům pochází ze 14. století, a přestože byl později rekonstruován, kouzlo místa zůstalo zachováno společně s jedinečnými renesančními prostory v přízemí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vyberte si jeden ze čtyř autenticky zařízených pokojů s nádherným historickým nábytkem. Některé z nich mají dokonce původní dřevěné vyřezávané stropy.
Číst více
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Adult only

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 800 Kč
za noc

Naše tipy

Gastro všude okolo

Skvělé kavárny, bistra i restaurace najdete jen pár kroků od ubytování.

Pro milovníky umění

Egon Schiele Art Centrum je jen pár kroků od penzionu. Běžte se podívat na díla jednoho z nejtalentovanějších umělců své doby.

UNESCO

Celé město, zámek i samotný dům, ve kterém sídlí penzion, je zapsán v seznamu světového dědictví.

Historie

Budova penzionu byla poprvé zmíněna v roce 1370 a okolo roku 1660 ji dal její majitel, krumlovský radní Straninger, přestavět v barokním slohu.

Nádherný Krumlov

Hledejte uličky bez turistů a místa u vody, kam chodí jen zdejší obyvatelé. Ať se rozhodnete zahnout do jakékoliv ulice, všechny vás svou pitoreskní romantikou uchvátí.

Chystáte se sem vyrazit v páru v následujících měsících?

Od listopadu do ledna si tady pro vás připravili kromě opravdu kouzelného pobytu ještě navíc uvítací dárek v podobě skvělého drinku Finlandia IceBreaker, který si tady sami společně namícháte. Užijte si to.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Široká 49
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web