Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 17 000 Kč
za noc
Srub u vody je ideálním místem pro všechny, kteří hledají nejen moderní zázemí a soukromí ale i netradiční zážitky. Nachází se v obci Solenice, která leží na břehu Vltavy jen kousek od největší a nejznámější české přehrady zvané Orlík.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tento luxusní dřevěný srub je dokonalým příkladem lásky k řemeslu. Pečlivě promyšlený design a přírodní materiály harmonicky zapadají do okolní přírody a ctí její půvab a krásu. Ať už toužíte uniknout od shonu městského života, každodenní rutiny, znovu se propojit s přírodou nebo si jen dopřát zasloužený odpočinek, Srub u vody je tím ideálním místem.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Wellness
Krb
5x 200 m2 5x

Od 15 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

V každém ročním období

zde máte co objevovat. Ideální místo k výletům, odpočinku a skvělé zábavě zejména pro rodiny nebo přátele, kteří chtějí trávit čas společně, ale zároveň mít své soukromí!

Majitelé domácích mazlíčků

budou nadšeni. Stačí jen zabalit misky, dobroty a hlavně vašeho mazlíka. Tady ho totiž přivítají s otevřenou náručí.

Pro gurmány

Své kulinářské dovednosti můžete odprezentovat nejen v plně vybavené a obří kuchyni ale během letních dnů také na terásce u venkovního grilu. Zatímco se bude vůně šířit do okolí, vy můžete čekat na svou porci přímo ve vířivce.

Otužováním ke zdraví

Skvělou zprávou je, že pokud milujete otužování, tak kromě bazénu můžete využít i místního mola ke skákání a vybláznění se přímo v řece. Ale pokud se na to necítíte, zvolte připravený člun a suchou nohou vyražte za dobrodružstvím.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Solenice 2
263 63 Solenice
Navigovat Web