Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 6 789 Kč
za noc
Velký vůz, Polárka, Malý medvěd, Orion. Pod kterou z těchto hvězd budete chtít usínat? Každá ložnice nese název hvězdy nebo souhvězdí, jejich příběhy si můžete před spaním přečíst v každém z pokojů. A díky minimálnímu světelnému smogu tohoto místa, můžete z terasy vidět hvězdy, které jste třeba ještě nikdy nezahlédli.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tato chalupa je splněným snem majitelů, postavili si ji vlastníma rukama v rodném jesenickém podhůří a rozhodli se o ni podělit i s vámi. Chalupa je postavena tak, aby do okolní chráněné krajiny dokonale zapadla. Borovicové dřevo a promyšlené využití lokálních materiálů pocítíte na každém kroku.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Venkovní bazén
14x 300 m2 14x

To nejlepší na jednom místě. Borovicové dřevo, komfortní nábytek, plně vybavená kuchyň, wellness, sauna a venkovní bazén se slanou vodou. Nadčasový design a promyšlené použití materiálů - to vše u nás najdete.

Od 12 250 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Příběhy hvězd

Pod kterou z hvězd budete chtít spát? Jejich příběhy si můžete před spaním přečíst v každém z pokojů.

Wellness jako v hotelu

Venkovní bazén se slanou vodou, prvotřídní vířivka, finská sauna a nebe plné hvězd, co více si přát?

V srdci Jeseníků

Sobotín je nádherná lokalita obklopená horami. V zimě, ani v létě se tady nebudete nudit a ať už si s sebou vezmete kolo, pohorky, lyže, nebo skialpy, neuděláte chybu. Navíc je ideálním místo i pro milovníky bílé stopy.

Místo setkávání

Přesně takhle si představujeme místo, kdy bychom se chtěli potkat s rodinou, přáteli a prožít společně čas. Ať už společným vařením, rozjímáním nad hvězdami, koukáním do kamen, nebo společnými výlety.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sobotín 306
788 16 Sobotín
Navigovat Web