Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 7 142 Kč
za noc
Velký vůz, Polárka, Malý medvěd, Orion. Pod kterou z těchto hvězd budete chtít usínat? Každá ložnice nese název hvězdy nebo souhvězdí, jejich příběhy si můžete před spaním přečíst v každém z pokojů. A díky minimálnímu světelnému smogu tohoto místa, můžete z terasy vidět hvězdy, které jste třeba ještě nikdy nezahlédli.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tato chalupa je splněným snem majitelů, postavili si ji vlastníma rukama v rodném jesenickém podhůří a rozhodli se o ni podělit i s vámi. Chalupa je postavena tak, aby do okolní chráněné krajiny dokonale zapadla. Borovicové dřevo a promyšlené využití lokálních materiálů pocítíte na každém kroku.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Venkovní bazén
14x 300 m2 14x

To nejlepší na jednom místě. Borovicové dřevo, komfortní nábytek, plně vybavená kuchyň, wellness, sauna a venkovní bazén se slanou vodou. Nadčasový design a promyšlené použití materiálů - to vše u nás najdete.

Od 7 142 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Příběhy hvězd

Pod kterou z hvězd budete chtít spát? Jejich příběhy si můžete před spaním přečíst v každém z pokojů.

Wellness jako v hotelu

Venkovní bazén se slanou vodou, prvotřídní vířivka, finská sauna a nebe plné hvězd, co více si přát?

V srdci Jeseníků

Sobotín je nádherná lokalita obklopená horami. V zimě, ani v létě se tady nebudete nudit a ať už si s sebou vezmete kolo, pohorky, lyže, nebo skialpy, neuděláte chybu. Navíc je ideálním místo i pro milovníky bílé stopy.

Místo setkávání

Přesně takhle si představujeme místo, kdy bychom se chtěli potkat s rodinou, přáteli a prožít společně čas. Ať už společným vařením, rozjímáním nad hvězdami, koukáním do kamen, nebo společnými výlety.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sobotín 306
788 16 Sobotín
Navigovat Web