Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 000 Kč
za noc
Martin Roubal měl se svým jménem nejspíš předurčené, že svůj život zasvětí roubenkám. Sám si navrhl a postavil roubenku Šípkovou, ve které se vrátíte zpět do staré a neuspěchané doby našich babiček. Najdete tu repliky starožitného nábytku, romantická kachlová kamna a to vše pouhých pět minut od sjezdovky.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Prostorná roubenka poskytuje dva čtyřlůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj. Příjemné spaní prožijete i za kachlovými kamny, kde na vás čeká vyvýšená postel s kokosovou matrací. Jídlo si připravíte na litinovém sporáku, v peci nebo na grilu. Na nákupy nemusíte nikam daleko. Centrum obce s obchody i restauracemi se nachází tři minuty od chalupy.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Venkovní bazén

Naše tipy

Romantické večery

Na večery v pronajaté chalupě s ohněm v kamnech a s kávou na sporáku budete vzpomínat ještě dlouho a určitě se na roubenku rádi vrátíte.

Letní osvěžení

Osvěžit se můžete ve venkovním bazénu u chalupy, zatímco v dřevěné vaně v podkroví zažijete atmosféru z dob našich babiček.

Pro milovníky zimních sportů

Ti určitě ocení snadnou dostupnost na sjezdovky krkonošského skiareálu Černý důl, který je vzdálen pouhých 5 min cesty autem.

Relaxace

Přijeďte si do Krkonoš užít ničím nerušenou dovolenou. Roubená chalupa Šípková je k tomu přímo stvořená.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Černý Důl 271
543 44 Černý Důl
Navigovat Web