Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3000.00 Kč
za noc
Martin Roubal měl se svým jménem nejspíš předurčené, že svůj život zasvětí roubenkám. Sám si navrhl a postavil roubenku Šípkovou, ve které se vrátíte zpět do staré a neuspěchané doby našich babiček. Najdete tu repliky starožitného nábytku, romantická kachlová kamna a to vše pouhých pět minut od sjezdovky.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Prostorná roubenka poskytuje dva čtyřlůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj. Příjemné spaní prožijete i za kachlovými kamny, kde na vás čeká vyvýšená postel s kokosovou matrací. Jídlo si připravíte na litinovém sporáku, v peci nebo na grilu. Na nákupy nemusíte nikam daleko. Centrum obce s obchody i restauracemi se nachází tři minuty od chalupy.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Venkovní bazén

Naše tipy

Romantické večery

Na večery v pronajaté chalupě s ohněm v kamnech a s kávou na sporáku budete vzpomínat ještě dlouho a určitě se na roubenku rádi vrátíte.

Letní osvěžení

Osvěžit se můžete ve venkovním bazénu u chalupy, zatímco v dřevěné vaně v podkroví zažijete atmosféru z dob našich babiček.

Pro milovníky zimních sportů

Ti určitě ocení snadnou dostupnost na sjezdovky krkonošského skiareálu Černý důl, který je vzdálen pouhých 5 min cesty autem.

Relaxace

Přijeďte si do Krkonoš užít ničím nerušenou dovolenou. Roubená chalupa Šípková je k tomu přímo stvořená.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Černý Důl 271
543 44 Černý Důl
Navigovat Web