Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 4 500 Kč
za noc
Majitelé Hanka a Lukáš si touto roubenkou splnili svůj sen. Postavili si ji přesně podle svých představ a to v milovaném prostředí Jizerských hor, kde se zasnoubili, vzali a užívají si volných chvil se svými dětmi. Přibližně hodinu jízdy z Prahy jsme měli možnost zamilovat se do jejich snu taky. Teď je řada na vás.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Roubenka postavená na slunné louce v blízkosti hustých lesů perfektně spojuje tradici s moderními detaily. Nezaměnitelné kouzlo vytváří všudypřítomné dřevo a dominantou společných prostor jsou kachlová kamna, na kterých můžete relaxovat. Zahřejí vás hlavně během zimních večerů, kdy je za nás ideální jen tak odpočívat s knížkou v ruce.
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Netflix/HBO
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Bežkařská trať
11x 20 m2 11x

Roubenka Jindřiška se nachází v malebné vesničce Jindřichov nad Nisou v Jizerských horách.

Od 4 800 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Dětské království

Útulná a bezpečná podkrovní dětská herna je třešničkou na dortu. Na detaily mysleli i zde - podkroví je monitorováno kamerou a pokud tam necháte děti na chvíli samotné, máte pořád přehled o tom, co se právě děje.

Roubenka se vším všudy

Mimo jiné i s podlahovým topením, parkováním až pro tři auta, úschovnou kol a lyží či sušákem na lyžáky.

Aktivní i odpočinková dovolená

To, že se v Jizerkách nudit nebudete v jakémkoliv období jistě víte. Turistika, koupání, ZOO i lyže. Všude je to kousek a nepříznivé počasí vás také nezaskočí - výběr společenských her, Wifi či Netflix jsou samozřejmostí.

Cibulák

Naservírujte si nedělní oběd tradičně. Roubenka skrývá poklad v podobě kompletního cibulákového servisu po babičce paní majitelky. To už se jen tak nevidí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jindřichov 140
466 02 Lučany nad Nisou
Navigovat Web