Roubenka Flora

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Luxusní chalupa na úpatí Vysočiny, na polosamotě, přesto v pěší docházkové vzdálenosti od malebného městečka Proseč. Roubenka s dobovým nábytkem plná ručně vyrobených produktů a masivní pec vhodná na zimní lenošení. Klid a soukromí zde máte zaručeno. „Narušit“ si ho můžete nechat pouze sousedy, kteří mají jezdecký ranč. Nebojte se za nimi vydat a zeptat se na projížďku na koni.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Roubenka se pronajímá pouze celá, a tak je vhodná pro rodiny s dětmi nebo pro větší skupinu lidí. Vejde se sem až čtrnáct hostů. V přízemí máte k dispozici plně vybavenou kuchyňskou linku společně s jídelním koutem a obývacím prostorem. Děti, ale i dospělí rozhodně ocení dobová kachlová kamna s krbem a možností spaní za pecí. Neumíme si představit lepší trávení sychravých dnů, než zachumlaní na peci s kakaem v ruce. Do celé roubenky se promítá ruční práce v podobě masivního dřeva, malovaného nádobí nebo kovaných detailů.

Kde budete spát

Ubytovat se můžete ve čtyřech dobově zařízených ložnicích. Pokoje jsou jak pro dvě, tak pro tři osoby s možností dalších přistýlek. Nechybí ani dětské postýlky pro ty nejmenší. Nemusíte se bát, že byste se ráno předháněli v koupelně, v chatě jsou rovnou dvě. Jedna s prostorným sprchovým koutem klidně pro dvě osoby a druhá taktéž s velkou sprchou, a navíc ještě s vanou.

Co tam můžete dělat

V okolí vede síť cyklotras, takže pokud vyrážíte na dovolenou s koly, vydejte se po Maštalské stezce dlouhé 30 kilometrů nebo o něco kratší Tereziánské stezce. Majitelé vám rádi poradí. Pěšky naopak vyrazte do Skalního obydlí ve Zderazi nebo na Toulavcovu rozhlednu. Výletů po okolí je celá řada. Večer poté můžete posedět venku u roubenky a opéct si buřty. A jakmile zapadne sluníčko a začne vám být chladno, ohřejte se v sauně. Příjemně se unavíte a rázem budete spát jak miminka.

Co byste měli ještě vědět

Parkovat můžete přímo v objektu

Pejsky vezměte klidně s sebou

Wifi připojení máte volně k dispozici

Vezměte si s sebou nějaké venkovní hry, velká zahrada k tomu přímo vybízí

Další nabídky v této lokalitě

Líšenský dvůr

Hotely

Hotel Aplaus

Boutique hotely

Roubenka u Lišky

Kouzelné roubenky

Na Čechách

Malé penziony

Chalupa Za Humny

Kouzelné chalupy