Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
V nenápadné vesnici Libeč u Trutnova vyrostlo nové kouzelné místo pro všechny, kteří hledají pohodu, klid a čerstvý vzduch. Především ale pro rodiny s dětmi, nebo partu přátel. Chata je velká dost a nudit se tady určitě nebudete, ať už preferujete cokoliv.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zatímco se vaše děti zabaví v samostatné herně, vy můžete lenošit na pohovce u krbu v prostorné obývací části, která poslouží i jako společenská místnost. Kromě toho máte k dispozici plně vybavenou kuchyň s velkým jídelním stolem. V patře potom najdete celkem čtyři pokoje. Všechny jsou čtyřlůžkové s vlastní koupelnou a dva z nich jsou mezonetové se schody do společného podkroví, které je také obytné. Komfortně se v chatě ubytuje 16 hostů, po domluvě 18 a pro děti je navíc 10 lůžek v podkroví. Pokoje jsou zařízené jednoduše avšak útulně.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Baby friendly
Venkovní bazén
18x 320 m2 18x

Pronajměte si celou chatu pro společné chvíle s rodinou nebo přáteli. Chata nabízí ubytování pro 18 lidí, 5 samostatných pokojů s koupelnami a obytné snížené podkroví pro děti. Cena je konečná, žádné další poplatky.

Od 8 800 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pivo z vlastního soudku

Souhlasíte, že pivo chutná nejlépe točené? Pánové, nemusíte se bát. Jednoduše si přibalte sud vašeho oblíbeného piva a načepujte si ho přímo v kuchyni.

Plavky s sebou

Na zahradě najdete mimo jiné i luxusní wellness. Vydechněte si na terase se sklenkou dobrého vína, zrelaxujte se v sauně a užívejte si krásné výhledy přímo z vířivky.

Okolí chaty

V blízkosti chaty je spousta sjezdovek, běžeckých tras a nedaleko na kopci Chmelnice se můžete napojit na Krkonošskou magistrálu. Ať už se vydáte na lyže, na běžky a nebo třeba jen bobovat na protější 200m dlouhý kopec, rozhodně to bude stát za to.

Oslavy, teambuildingy a jiná veselí

Pokud plánujete rodinnou oslavu nebo třeba teambuilding, toto místo je to pravé. Pozvěte na společný víkend všechny kolegy, klidně i s jejich rodinami, a užijte si příjemně strávený čas v domě, kde si každý najde to své.

Kdo si hraje, nezlobí

Nemusíte se bát, že by se vaše ratolesti na chatě snad jen chvilku nudily. Čeká na ně totiž samostatná dětská herna, kde nebudou vědět co dříve. Zkusit mohou multifunkční hrací stůl, s výběrem až z 37 her, Xbox, Kinect a spoustu dalšího.

Útulné podkroví

Děti si určitě oblíbí podkroví, kde si můžou hrát a dovádět. Dospělí si tu naopak zamilují romantické večery s výhledem na nebe plné hvězd.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

K pastvinám 168
54101 Libeč
Navigovat Web

Ubytování

Mazlíčky nechte raději doma Parkování přímo u chaty

Zařízení

Wifi Vyhřívané podlahové topení