Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 17 666 Kč
za noc
Rezidence Malá Louka je soukromé sídlo s výhledem na hrad Točník. Skvěle se hodí pro teambuildingy, firemní oslavy, školení i tiskové konference. Občerstvení vám majitelé rádi zajistí. Anglická zahrada jistě padne do oka nevěstám, které preferují soukromý obřad daleko od davů.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Velkoryse koncipované místo vás překvapí a ohromí. V zahradě se nachází několik možností posezení, chodník pro bosé nohy, trampolína, síť na badminton, basketbalový koš, gril nebo bazén se slanou vodou.
Číst více
Gril / ohniště
Biotop
Rozkvetlá zahrada
Krb
Venkovní bazén
Konferenční místnost
12x 120 m2 12x

Rezidence Malá Louka je soukromé sídlo s výhledem na hrad Točník. Skvěle se hodí pro teambuildingy, firemní oslavy, školení i tiskové konference. Občerstvení rádi zajistíme. Anglická zahrada jistě padne do oka nevěstám, které preferují soukromý obřad daleko od davů. Oslavu, či školení tu hravě uspořádáte až pro 25 osob, přes noc se tu pak pohodlně vyspí 12 lidí.

Od 17 666 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Volný čas na zahradě

Jakmile skončí vaše školení, přesuňte se na zahradu s anglickým trávníkem. Užijte si sluníčko u bazénu, najděte si klidný malý kout na čtení nebo si zdřímněte v houpačce.

Coffee breaky

Kdyby se vám během dne nechtělo chystat pohoštění, není problém zařídit coffee breaky včetně teplého rautu.

Něco pro tělo

Protáhněte své tělo ve fitku nebo relaxujte v sauně a venkovní vířivce.

Kam na výlet

Pokud chcete prozkoumat okolí vydejte se na zříceninu hradu Točník, který je od chalupy vzdálen pouhých 7,5 km. Další tipy jsou například zámek Zbiroh, Vraní skála nebo Vrch Velíz.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kublov 281
26741 Kublov
Navigovat Web