Rezidence Malá Louka

Pokud hledáte moderní  eventový prostor s domácí atmosférou, romantickou zahradou v anglickém stylu v krásné přirodě uprostřed křivoklátských lesů s výhledem na hrad Točník,  pak je pro Vás Rezidence Malá Louka v Kublově  tou správnou volbou. Vesnice Kublov je vzdálena 30 km od Prahy (Zličín) směrem na Plzeň.

Nabízí zázemí pro pracovní poradu, firemní oslavu, prezentaci, školení, brífink. Wifi připojení v celém objektu a kvalitní audio Bose. 

Jejich smluvní catering pro vás zajistí výborné občerstvení, které uspokojí i nejnáročnější klienty. V přízemí Rezidence se nachází konferenční místnost s kapacitou pro 20 osob a  s plně vybavenou kuchyní pro přípravu studených i teplých rautů a coffee breaků; profi kávovar a vynikající káva z Holešovické pražírny je samozřejmostí, stejně jako skvěle vybavené fitness, sauna, wc a koupelna.  

Součástí Rezidence Málá Louka je anglická romantická zahrada s nepřeberným množstvím květin, které zahradu naplňují barvami od jara do podzimu. Najdete tu řadu zákoutí a posezení, bazén, trampolínu, chodník pro bosé nohy,  gril a ohniště. V patře nabízí ubytování ve  3 pokojích o maximální kapacitě 12 osob:

Třílůžkový, dvoulůžkový  a jeden  dvoulůžkový velmi prostorný pokoj s manželskou postelí a s přistýlkou, odkud se dá schodištěm vystoupit do sníženého mezonetu, kde se nachází další 4 lůžka. Součástí tohoto pokoje je i prostorná terasa s krásným výhledem. Pro všechny pokoje je společná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem ( možnost využití i druhé koupelny a dalších 2 wc v přízemí)

 Otevřeno je od pondělí do pátku, po vzájemné dohodě a za příplatek je možné  se domluvit i na víkendové akce. Cena pronájmu rezidence včetně zahrady je od 13.000,- Kč/den, ubytování 600,- osobu./noc, uvedené ceny jsou bez DPH.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Panská Zahrada

Hotely

Glamping Brdy

Glamour camping

V polích

Penziony

Dvůr Perlová voda

Penziony

Panství Dlouhá Lhota

Hotely