Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 11 750 Kč
za noc
Místo, kde na vás dýchne atmosféra staré vesnické školy, která v této budově dříve opravdu fungovala. Název Sborovna může někomu znít přísně, ale v případě naší Sborovny můžete očekávat jen to nejvřelejší přijetí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Budova je vybavena v původním stylu a má krásné vysoké stropy a originální podlahy. A vejde se vás sem opravdu hodně, Sborovna má kapacitu až 25 osob. Pokoje jsou vytvořeny z jednotlivých učeben, takže se můžete těšit na hromadu prostoru. K tomu se můžete jít schovat i na půdu do podkroví, kde na vás čeká promítací plátno, popcorn a pohodlné gauče. Stačí se pohodlně usadit a pustit si váš oblíbený film.
Číst více
Vinný sklípek
S domácím mazlíčkem
Nespresso na pokoji
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Konferenční místnost
19x 453 m2 19x

Kultovní ubytování pro 25 lidí s kuchyní a jídelnou, kde nechybí vinný sklípek, humidor, bar, udírna a plátno na půdě, protože koncert může začít kdykoliv. Do Zbraslavic u Kutné Hory vedou všechny cesty, stačí vyrazit. 

Od 11 750 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Příroda a klid všude okolo

Pokud hledáte odpočinek, doporučujeme procházku k místnímu rybníku nebo návštěvu blízkého zámeckého pivovaru. Na návsi si můžete koupit zmrzlinu a o kousek dál vám místní rádi prodají domácí vajíčka nebo vlastní med. Zbraslavice jsou klidnou vesničkou, kde čas plyne tak nějak pomaleji.

Gin&Tonic nebo doutník a whisky

Ve společenské místnosti najdete dřevěnou almaru, která slouží jako minibar a najdete v ní kvalitní lahve všeho druhu. Ať už preferujete osvěžující Gin & Tonic, whisky on the rocks nebo panáka rumu po večeři, budete mít z čeho vybírat.

Zahrádka s táborákem

Ke Sborovně patří menší zahrádka, kde si můžete na ohni opéct špekáčky nebo třeba zeleninu a brambory. Pokud raději grilujete, můžete využít místní gril.

Ideální na cyklovýlet

Pokud byste se chtěli vydat na výlet, doporučujeme sbalit si s sebou kola a vyrazit třeba na návštěvu Kutné hory, do které to máte na kole za hodinku. Ještě blíže je pak Zruč nad Sázavou, kde můžete navštívit místní zámek a historické jádro.

Schovaná vinárna

Když trochu pohledáte, najdete dveře do sklepa, ve kterém na vás čeká stylový vinný slípek se skvělými víny českých, rakouských i dalších vinařů a vinařek. Ideální místo, kam se na chvíli schovat a užít si malou degustaci.

Vana s výhledem

Kromě klasických školních sprch tady najdete také velkou vanu s výhledem do zahrady. Po celém dni doporučujeme na chvíli se ztratit v bublinkách a otevřít si k tomu knížku, na kterou jste už dlouho neměli čas. Pěnu nebo olej si tedy nezapomeňte přibalit do batůžku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Zbraslavice 149
285 21 Zbraslavice
Navigovat Web