Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 900 Kč
za noc
Vypněte telefon a zaposlouchejte se do zvuků mlýna. Rušit vás může jen kvákání žab a klapot vody v mlýnském kole. Je to zkrátka místo jako stvořené pro načerpání nové energie. A jak ho najdete? Jednoduše, je obklopeno tou nejmalebnější přírodou, která se nachází na pomezí jižních Čech a Vysočiny. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vedle ubytování je v Resortu Mlýn i jedinečná restaurace, kde podávají ty největší speciality od lokálních dodavatelů. Ráno vás probudí vůně čerstvé kávy a právě upečených buchet. A večer? To vám kuchaři připraví dobroty z české kuchyně. Dostali jste chuť na rybu? A co takhle si ji sami ulovit? Půjčte si prut a v klidu si sedněte k rybníku. Všechnu ostatní práci za vás udělají v kuchyni a vy si večer pochutnáte již na hotovém.
Číst více
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Aktivní dovolená

Pokud jste vyznavatelé aktivní dovolené, můžete si vypůjčit horská kola nebo trekingové hole a vyrazit na výlet do přírody. Za vidění stojí například Chýnovská jeskyně, hrad Kámen nebo vyrazte s dětmi do zoologické zahrady v Táboře.

Piknik v trávě

Bosé nohy, kvalitní víno, hebká deka, čerstvé pečivo se sýry a uzeninami z místní farmy. Tady vám připraví koš plný dobrot a vy si můžete vychutnat dobré jídlo, přírodu kolem a božský klid.

Dobít baterky

Přijeli jste si naopak odpočinout? Pak se nemusíte vůbec vzdalovat od mlýna. Načerpejte sílu v sauně, dopřejte si vířivku na hrázi rybníka nebo se „zašijte“ do patra haly do knihovny, kde si můžete přečíst knihu od těch největších klasiků všech dob.

„Ano“ na Mlýně

Zdá se vám toto místo jako snové? Personál vám splní vše, co vám na očích uvidí. Třeba taková romantická svatba ve mlýně … nic tu není problém.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

9. května 2471/4
39002 Tábor
Navigovat Web