Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 000 Kč
za noc
Bydlet aspoň chvíli na zámku je sen asi každého z nás. Ubytovat se můžete ve věži, bývalé zvonici cisterciáckého kláštera, starého více než 700 let, v klášterním mlýně ze 17. století, kde se vařilo pivo, nebo v domku z 18. století, který sloužil k ustájení koní.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Toto neuvěřitelné místo je novinkou letošního roku.
Číst více
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Design/Architektura

Pokoje

Naše tipy

Život na zámku podle Kinských

Novodobá historie tohoto starobylého českého šlechtického rodu se začala psát v roce 1992, když si hrabě Radslav Kinský převzal zestátněný majetek. Od roku 2008 pokračují v obnově zámeckých objektů jeho synové Constantin a Charles Nikolas Kinští.

Ve věži

Třípatrová barokní věž je dominantou zámku a ubytování v ní je vždy nezapomenutelným zážitkem. V bývalé zvonici cisterciáckého kláštera se nachází tři krásné dvoulůžkové pokoje. Dobová atmosféra na vás dýchne už po výstupu po točitém dřevěném schodišti.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty bude na vás navíc jako dárek čekat vstupenka do Muzea Nové generace, kde se dozvíte vše o tomto více než 700 let starém stavení. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Žije to tady

Užít si zde můžete kulturu, zábavu a dokonce se něco přiučit. V roce 2015 otevřeli na žďárském zámku interaktivní Muzeum nové generace. Jen pár kroků od zámku stojí Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, který je památkou UNESCO. Připravena je pro vás také celá řada prohlídek tohoto jedinečného místa.

Romantika na každém rohu

Pokud chcete své drahé polovičce udělat radost něčím opravdu nevšedním, milým a extrémně romantickým, ubytování na zámku je trefou do černého.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Zámek 8/8
59101 Žďár nad Sázavou
Navigovat Web