Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4 200 Kč
za noc
Nechte se vtáhnout do tajů historie a ubytujte se v domě v jedné z nejatraktivnějších a nejtajemnějších částí Mikulova, v bývalé židovské čtvrti. Kořeny unikátního domu sahají až do 16. století. Od této doby změnil několikrát svou podobu. Ale až poslední citlivá rekonstrukce mu vdechla tu pravou atmosféru. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dům je národní kulturní památkou a najdete ho pod zámkem. Na první pohled nenápadná stavba v sobě skrývá nádherné ubytování. V přízemí využijete útulný obývák, kuchyni a prostornou jídelnu. Ta vybízí ke společné ranní kávě nebo večerní sklence vína z místních vinic. Z jídelny vstoupíte na terasu s grilem, kde můžete odpočívat s výhledem na zámek.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať
Krb

Naše tipy

Uvařte si, co máte rádi

V ubytování není možné stravování, ale pro tyto účely máte k dispozici plně vybavenou kuchyň.

Sourozenci

Navštivte také designové Apartmány Sebastian, sesterský projekt Renesančního domu Mikulov.

Mini galerie

Interiér domu slouží i jako prostor k představení děl sochaře Jiřího Netíka, který vystavoval mimo jiné v katedrále Notre-Dame v Paříži.

Sklípek

Jihomoravské víno můžete degustovat ve vinném sklepě, který je součástí budovy. Stačí jen poprosit majitele o nachystání ochutnávky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Husova 45
692 01 Mikulov
Navigovat Web