Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 500 Kč
za noc
Jak název napovídá, společnost vám na této chaloupce bude dělat řeka, tekoucí z vrcholků Beskyd. Dokážete si představit něco více uklidňujícího, než relaxovat u krbu, otevřít si okno a nechat se uklidňovat tekoucí vodou? My ne.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chaloupka je z jedné strany obklopena lesem, z druhé řekou a ze třetí domem majitelů. Jejich přítomnost tak budete mít nadosah, pokud budete potřebovat. Pokud nebudete, vůbec tady o nich nemusíte vědět.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Krb
6x 96 m2 6x

Chaloupka má soukromou zahradu s posezením, ohništěm, vzrostlými stromy a trampolínou pro děti. Najdete zde plně vybavenou kuchyň, dvě ložnice a rozkládací pohovku, pohodlně se tady vyspí 6 - 8 osob. Pejsci jsou u nás, po předchozí domluvě, vítání. Cena za pobyt nezahrnuje spotřebované energie. Tyje možné uhradit na konci pobytu v hotovosti, nebo bezhotovostním převodem na bankovní účet.

Od 4 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Okolí plné zážitků

Chaloupka je zasazena do úchvatné přírody Beskyd. Máte to odsud všude kousek. Na Lysou horu, na Pustevny, do horského městečka, na golf, nebo přímo na běžkařkou trasu.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty bude na vás ve vámi vybrané roubence navíc jako pozornost čekat košík místních beskydských dobrot. Nezapomeňte však při objednávce zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Majitelé srdcaři

Jana s Tomášem jsou lidi na svém místě. Rádi vám se vším pomohou, pošlou vás na ta nejhezčí místa, nebo doporučí nejchutnější kuchyni v okolí. Mají ještě dvě další chaloupky, kdyby v této náhodou už nebylo místo.

Pejsci i děti vítáni

A garantujeme vám, že si to tady náležitě užijí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nová Dědina 129
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Navigovat Web