Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 800 Kč
za noc
V klidné lokalitě vísky Kadov na Strakonicku leží citlivě zrekonstruovaná stodola z roku 1713, Farma Mračov. Je obklopena čistou přírodou, lesy a rybníky a vy tu zcela zaručeně zapomenete na starosti všedních dnů. Prim tu hraje především členitá zahrada s jezírkem a skalkou, uvnitř vás čeká čistý, moderní interiér. Tak nějak má vypadat moderní vesnické stavení. Pojďte dál!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Svůj dočasný domov tu najde i větší skupina a ubytuje se v jednom ze tří apartmánů s kompletním zázemím. Spodní části stodoly vévodí ve velkém apartmánu luxusní kuchyň a velkoryse zařízená společenská místnost, která je rozšířena o střechou chráněný venkovní prostor. Kromě zahradního grilu je tu především obrovská zahrada, která tak nějak přirozeně spojuje vše dohromady.
Číst více
Vítěz v kategorii Chalupy 2023
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Cyklistická trať
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Lokalita

Farma Mračov leží v klidné části obce Kadov a okolí tak můžete prozkoumávat na kole nebo po svých.

Aktivní dovolená

Objevovat Blatensko na kole je hračka pro všechny úrovně cyklistů. Zkuste dojet až do Nepomuku do Zlaté krávy na pivo a po cestě zpět se vykoupat v některém z místních lomů.

Velkorysá rekonstrukce

Objekt je krásný nejen svou členitostí, ale především vybavením a vesnickým feng-šuej. Vše souzní a funguje. Gril, zahrada.

Historie

V okolí najdete celou řadu sakrálních staveb, zřícenin a skrytých klenotů. Stačí se cíleně ztratit v okolních lesích a nechat den volně plout.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mračov 1
388 01 Kadov
Navigovat Web