Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 6h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 2 400 Kč
za noc
Zažijte pár nocí v pozorovně s nádhernými výhledy na jihomoravské vinice. Útulné bydlení schované v objetí stromů je místo plné klidu, kde se budete soustředit jen na sebe. Ačkoliv jste v přírodě, daleko od každodenního ruchu, majitelé se postarali o to, aby vám během návštěvy nic nechybělo.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Kromě základního vybavení najdete v Pozorovně dobrou kávu a láhev skvělého vína. Nechybí ani hřejivá deka, do které se zachumláte, až budete sedět na okně a pozorovat úplněk nebo srnky pobíhající vinohradem.
Číst více
Vinný sklípek
Na samotě
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Turistika
Výhled
4x 9 m2 4x

* dobrodružství začíná hned příjezdem, tedy auto necháš na vyznačeném místě a vydáš se pěšky (respektujeme místní přírodu, les není parkoviště)

Od 2 400 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Koš s dobrotami

Pokud mate rádi pomalá rána, doporučujeme si užít brunch, na který vás majitelé vybaví piknikovým košíkem plným dobrot. Všechny suroviny jsou lokální a vyráběné s láskou. Můžete si je dát také odpoledne nebo večer k vínu. Koš je však třeba objednat u majitelů dopředu.

Digitální detox

Doporučujeme vypnout telefon, notebook nechat doma a užít si místní klid a krásnou přírodu. V pozorované není ani elektřina, ale žádný strach, večer si budete moci posvítit krásnými laternami.

Na čerstvým vzduchu

Pro ještě větší relax a pohodlí je nově přistavěna i terasa k sezení nebo houpání se v síti. Můžete tu jen tak být a v klidu přírody si žít.

Vyrazte na degustaci

Jelikož budete v samém srdci Jižní Moravy, doporučujeme prozkoumat okolí a stavit se v některém z blízkých vinařství na degustaci a něco dobrého.

Sbalte se nalehko

Zaparkujete cca 400m od pozorovny, proto si věci ideálně zabalte do batůžku.

Večer v peřinách

Je vám líto nevyrazit na sklenku moravského vína ale co když po náročném dni už nemáte dostatek sil? Nebojte se. I pro vás mají majitelé řešení. Objednat si můžete vína z vinařství J. Stávek nebo pokud preferujete pivo, zkuste to z Topolského pivovaru. Zachumlejte se do peřin a jenom vychutnávejte.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Němčičky u Hustopečí
69107 Němčičky u Hustopečí
Navigovat Web