Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 426 Kč
za noc
Hotel najdete v centru Pece pod Sněžkou, která se v posledních letech mění v moderní lyžařské středisko. Do toho se majitelům podařilo zasadit architektonicky zajímavé stavby, nabízející plně vybavené apartmány, a vynikající gastronomii.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ubytovat se můžete v luxusních a prostorných apartmánech s plně vybavenou kuchyní. To pro případ, že by se vám náhodou chtělo vařit. Pokud však nejste velcí kuchtíci, doporučujeme zajít do jedné restaurace PECR Deep. Kuchyně si zakládá na čerstvých surovinách. Na menu najdete jen to nejkvalitnější maso a pyšnit se mohou především šetrnou úpravou pokrmů. Nabízejí české speciality, které upravují dle tradičních receptu, v moderním pojetí.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely 2022
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Wellness
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Vyhlášená gastronomie

V restauraci s názvem Pecr Deep si kuchaři hrají s moderní kuchyní založenou na sezónních surovinách. My doporučujeme skvělé ryby, ale třeba i dokonalý telecí řízek. Restaurace Pecr Deep získala ocenění Trip Adviser Travelers’ Choice Award 2021.

Herní krajina Pecka

Dobrodružné putování po okolí pro rodiny s dětmi pěšky, lanovkou nebo na kole. U horní lanovky na Portáškách čekají na děti dřevěné sochy krkonošských zvířat s množstvím prolézaček a klouzaček.

Hotel PECR Deep se zaměřuje i na vaše podnikání. Nabízí inspirativní prostředí luxusního hotelu v horách, vynikající gastronomii a pozorný personál. Plně vybavenou zasedací místnost s dostatkem denního světla, správné prostředí pro práci, kreativitu, teambuilding a následný odpočinek.

Lokalita

V srdci lyžařského centra Pec pod Sněžkou máte perfektní výchozí bod jak pro výlet na Sněžku, tak skvělou lyžovačku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pec pod Sněžkou 344
542 21 Pec pod Sněžkou
Navigovat Web