Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

PECR, to jsou dva čtyřhvězdičkové hotely - Deep a Well. Oba najdete v centru Pece pod Sněžkou, která se v posledních letech mění v moderní lyžařské středisko. Do toho se majitelům podařilo zasadit architektonicky zajímavé stavby, nabízející plně vybavené apartmány, vynikající gastronomii a wellness na střeše hotelu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ubytovat se můžete v luxusních a prostorných apartmánech s plně vybavenou kuchyní. To pro případ, že by se vám náhodou chtělo vařit. Pokud však nejste velcí kuchtíci, doporučujeme zajít do jedné z restaurací hotelového komplexu PECR. Jestliže jste milovníci jídla stejně jako my, nebudete se moct rozhodnout, do které z restaurací vyrazíte dřív. Doporučujeme proto minimálně dva dny pobytu, abyste toho stihli ochutnat co nejvíce.
Číst více
Vinný sklípek
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Naše tipy

Vyhlášená gastronomie

V restauraci s názvem Pecr Deep si kuchaři hrají s moderní kuchyní založenou na sezónních surovinách. My doporučujeme skvělé ryby, ale třeba i dokonalý telecí řízek. Naopak v restauraci Burger House Pecr, která se nachází v hotelu Well si můžete pochutnat na šťavnatých steacích a burgerech, samozřejmě s domácí bulkou. Restaurace Pecr Deep získala ocenění Trip Adviser Travelers’ Choice Award 2021.

Teambuilding

Hotely Pecr Well a Pecr Deep se zaměřují i na vaše podnikání. Nabízí inspirativní prostředí luxusního hotelu v horách, vynikající gastronomii, pozorný personál a wellness. Plně vybavenou zasedací místnost s dostatkem denního světla, správné prostředí pro práci, kreativitu, teambuilding a následný odpočinek.

A zase pro děti

Zatímco vy se necháte hýčkat, v hotelu PECR Well je nachystán dětský koutek pro ty nejmenší. Na děti tu čeká celá řada hraček včetně promítacího plátna na pohádky.

Střešní wellness

Nechte se hýčkat ve střešním wellness. Unikátní atmosféra s výhledem na hřebeny hor, procedury, které dodají vašemu tělu energii, zbaví vás stresu a očistí vaši mysl. Wellness je umístěno na střeše hotelu Well, avšak využívat ho mohou i hosté z Deep. V zimě vám přijde vhod finská nebo solná sauna či parní lázeň. Ovšem objednat si masáž nebo třeba zábal celého těla také nezní špatně.

Herní krajina Pecka

Dobrodružné putování po okolí pro rodiny s dětmi pěšky, lanovkou nebo na kole. U horní lanovky na Portáškách čekají na děti dřevěné sochy krkonošských zvířat s množstvím prolézaček a klouzaček.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pec pod Sněžkou 344
542 21 Pec pod Sněžkou
Navigovat Web

Ubytování

Parkovat můžete v krytých garážích Dokonce i kola a lyže můžete bezpečně uschovat do samostatných kójí Nechte se odvézt na sjezdovky hotelovým Mercedesem Vito

Zařízení

Jste-li nadšení běžkaři, nechte si na recepci poradit nějakou běžkařskou trasu V hotelech je také připravena konferenční místnost pro pořádání firemních akcí Ve všech prostorách hotelů je k dispozici funkční wifi