Hotelový komplex PECR

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

PECR, to jsou dva čtyřhvězdičkové hotely - Deep a Well. Oba najdete v centru Pece pod Sněžkou, která se v posledních letech mění ve velmi moderní lyžařské středisko. Do toho se majitelům podařilo zasadit architektonicky zajímavé stavby, nabízející plně vybavené apartmány, vynikající gastronomii a jedinečné wellness. 

Vybavení

  • Kavárna
  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Čtyřhvězdičkové hotely Deep a Well nabízí ubytování v prostorných apartmánech včetně plně vybavených kuchyní. To pro případ, že by se vám náhodu chtělo vařit. Pokud však nejste velcí kuchtíci, doporučujeme zajít do jedné z restaurací hotelového komplexu PECR. V té s názvem Deep si kuchaři hrají s moderní kuchyní založené na sezónních surovinách. My doporučujeme skvělé ryby, ale třeba i dokonalý telecí řízek. Naopak v restauraci Well si můžete pochutnat na šťavnatých steacích a burgerech, samozřejmě s domácí bulkou. Pokud jste milovníci jídla stejně jako my, nebudete se moct rozhodnout, do které z restaurací vyrazíte dřív. Doporučujeme proto minimálně dva dny pobytu, abyste toho stihli ochutnat, co nejvíce.


Kde budete spát

Ubytovat se můžete jak v jednolůžkovém studiu, tak v apartmánu až pro pět osob. Téměř všechny typy apartmánů tvoří dvě obytné místnosti, ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací sedačkou. Rezervovat si ovšem můžete i mezonetový apartmán v hotelu Deep. Samozřejmě nechybí ani luxusní koupelna s vanou nebo sprchou a samostatná toaleta. Některé apartmány mají i soukromou terasu.

Co tam můžete dělat

Na střeše hotelu PECR Well je pro hosty umístěno wellness centrum, které ovšem můžou využívat i hosté druhého hotelu Deep. Po celodenní lyžovačce na Černé Hoře nebo jarním výstupu na nejvyšší horu České republiky, Sněžku, si tu skvěle odpočinete. A to ve vnitřní, nebo i venkovní vířivce, která vám poskytne kouzelný výhled na okolní hory. V zimě vám přijde vhod i finská nebo solná sauna, parní lázeň a spousta dalšího. Ovšem objednat si masáž nebo třeba zábal celého těla také nezní špatně. Zatímco vy se necháte hýčkat, v hotelu PECR Well je nachystán dětský koutek pro ty nejmenší. Na děti tu čeká celá řada hraček včetně promítacího plátna na pohádky. 

Co byste měli ještě vědět

Parkovat můžete v krytých garážích

Dokonce i kola a lyže můžete bezpečně uschovat do samostatných kójí

Ve všech prostorách hotelů je k dispozici funkční wifi

Jste-li nadšení běžkaři, nechte si na recepci poradit nějakou běžeckou trasu

V hotelech je také připravena konferenční místnost pro pořádání firemních akcí

Další nabídky v této lokalitě

Ledárna

Kouzelné roubenky

Aparthotel Svatý Vavřinec

Hotely

Roubalka

Kouzelné roubenky

Šípková

Kouzelné roubenky

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky