Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 1h
reakce majitele
10 / 10
potvrzeno
Od 1 500 Kč
za noc
Užít si pár dní na samotě, uprostřed lesů a luk. Pošumavská maringotka je mladší sestrou maringotky Šumavské a její majitelé si přáli, aby se stala místem, kde člověku nic nechybí a kde si může užít maximální klid, který narušuje jen houkání sovy nebo srnec, který se potuluje po okolí. Přes den ještě občas uslyšíte datla.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Maringotka je vybavena dvoupostelí se zdravotní matrací, ve které si můžete užít nadýchaných peřin a čerstvého povlečení. Taky zde najdete kuchyňský kout s plynovými vařiči, dřezem a vším, co je k vaření potřeba. Nechybí samozřejmě ani nádobí, příbory, skleničky a další nutnosti.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
2x 12 m2 2x

Netradiční ubytování v nově zrekonstruované, dřevem obložené maringotce. Ideální prostor pro odpočinutí si od lidí a města...

Od 1 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Večerní koupání

Vedle maringotky najdete kromě hamaky a posezení také venkovní sprchu, která vás v létě příjemně osvěží. Doporučujeme vyzkoušet také večerní koupání, ke kterému vám bude svítit jen měsíc a hvězdy.

Pejsi vítáni

Pokud byste rádi sbalili na cestu i vašeho pejska, tady směle můžete. Pošumavská maringotka má ráda zvířátka lesní i ta domácí.

Výlety do divočiny

Pošumavská maringotka se nachází v méně objevené části Šumavy, kousek od hory Boubín. Místo je jako stvořené pro výlety, na kterých potkáte maximálně pár opravdových horalských nadšenců.

Špekáčky s sebou

Nezapomeňte také zabalit špekáčky, brambory a zeleninu na opečení, kousek od maringotky je také ohniště, okolo kterého se dá večer příjemně sedět. A kdo přibalí i kytaru, má o zábavu na večer postaráno.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lažiště
383 01 Prachatice
Navigovat Web