Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1 628 Kč
za noc
Neviditelná a zároveň tak výrazná. “Zemitá” chatička nabízí neotřelý design v dokonalém souladu s okolím. Inspirováno přírodou, tvořeno originálním designem a zaručeno skvělým odpočinkem.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hledáte dokonalý únik od civilizace, ale ne za cenu strastiplné cesty? Ootoolnu najdete schovanou v lesíku na Vysočině nedaleko od Jihlavy, přesto velmi dobře dostupnou autem.
Číst více
Na samotě
Parkování
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
Turistika
Výhled

Naše tipy

Dobít baterky

Nejenom ty vaše, ale třeba telefon, ten si tu nabít můžete. Chatička využívá solární energii, která vám posvítí ve tmě a umožní nabít telefon přes USB. Klasické zásuvky ale v útulně nehledejte.

Šetrnost na prvním místě

Ekologicky se starají nejen o samotnou chatičku, ale pečují také o její přilehlé okolí. Zemitou chatičku navrhli tak, aby ji v případě potřeby mohli přenést na jiné místo a původní lokace po ní zůstala neponičena.

MOODRO kartičky

Vaše líné chvilky tady si zpestřete moudrými slovy speciálně připravených MOODRO kartiček a přiložených knih nebo si zahrajte nějakou z her, které jsou pro vás připraveny.

Vzduch, země a chystá se voda

Ke stávajícím dvou chatičkám brzy přibude další, těšit se můžete na vodu!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Batelov
58851 Batelov
Navigovat Web