Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2344.82 Kč
za noc
Ty Tatry.. Dominanta Slovenska protkaná turistickými stezkami, krásná v každém ročním období a tak úchvatná. Přijďte prozkoumat a vychutnat si krásy Vysokých Tater v tomto útulném apartmá. Výhled na jejich panorama vás bude těšit z každého rohu
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Útulný horský apartmán ulahodí všem příznivcům moderního horského stylu. Ubytuje až čtyři osoby a díky jeho prostornosti a skvělé vybavenosti se budete cítit jako doma. V areálu, ve kterém se apartmán nachází naleznete také wellness, dětské hřiště, tenisový kurt či prostor pro grilování.
Číst více
Parkování
Nespresso na pokoji
Biotop
Wellness
Cyklistická trať
Krb

Naše tipy

Relax po sportu

Wellness v apartmánovém domě disponuje finskou, parní a infra saunou, odpočinkovou místností i vířivou vanou s výhledem. Ideální odpočinek po aktivním dni.

Romantika a pohodlí

Ciťte se tu jako doma. Naleznete zde přece vše potřebné a navíc i elektrický krb v ložnici, který umocňuje útulnou a romantickou atmosféru.

Zážitkům naproti

Na žebříky, k vodopádům či do korun stromů? Vydejte se zážitkům naproti. Apartmán má skvělou polohu pro objevování Slovenské přírody.

Mysleli i na detaily

Asi každý, kdo někdy cestoval s dětmi, ocení ve vybavení pračku a spoustu úložného prostoru. Vysokorychlostní internet, ideální pro streamování a práci na dálku, či Netflix jsou samozřejmostí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Tatranská 610
059 52 Veľká Lomnica
Navigovat Web