Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Penzion u Holubů. To je již čtvrtý krásný počin projektu Artur v malebném Štramberku. K chaloupkám tentokráte přibyly apartmány. Světlé, prostorné, moderní, přesto takové, aby zachovaly genius loci tohoto místa.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ve zlaté uličce přímo pod věží Trúbou je schovaná zděná stavba s původními historickými prvky, přezdívaná také jako „Perla Štramberku“. Těšit se můžete na dva apartmány. V každém najdete prostornou kuchyň, romantickou koupelnu a útulnou postel.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Krb
6x 0 m2 6x

Penzion u Holubů nabízí ubytování celkem pro 6 osob ve dvou apartmánech. Je zde také finská sauna a venkovní vyhřívaná káď. Zázemí tohoto penzionu je zajímavé i pro teambuildingové akce, školení, večírky, oslavy.

Od 10 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Historie s modernou ruku v ruce

Historie městečka na vás číhá na každém kroku. Při rekonstrukci se i zde muselo dodržet spousta historickou prvků, v kombinaci s jednoduchostí dřeva, kamene a jiných použitých materiálů, vzniklo toto jedinečné místo.

Kouzelná lokalita

Štramberk je perlou Beskyd. Zachoval si historický ráz a milou atmosféru maloměsta protknutého malými kamennými uličkami.

To pravé místo pro teambuilding, workshop, nebo firemní setkání

Dům se pronajímá pouze celý. Máte tak naprosté soukromí, zároveň místnost vhodnou pro porady, nebo meetingy a zahradu s terasou, jakmile si budete chtít od práce odpočinout.

Je libo sauna?

V podzemní části domu najdete finskou saunu, odpočívárnu a vstup na zahradu, kde na vás čeká teplá, čerstvě napuštěná káď.

Snídaně nebo večeře na grilu?

Snídani v piknikovém koši, nebo místní dobroty ke grilování. Obojí si tady můžete doobjednat a o nic se tak už nestarat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jaroňkova 104
74266 Štramberk
Navigovat Web